3D Filmenty – jeden z czołowych resellerów drukarek 3D i materiałów do druku 3D w Polsce, poszerzył swoją ofertę o kolejne urządzenia. Firma porozumiała się z 3DBoom – oficjalnym dystrybutorem holenderskich drukarek 3D Builder na sprzedaż tych urządzeń. Oprócz samych drukarek 3D, do oferty trafiły również filamenty dedykowane do tych drukarek 3D – 3D Boom PLA.

Builder jest czwartą marką drukarek 3D w ofercie 3D Filamentów. Oprócz niej, firma sprzedaje drukarki 3D MakerBota (Replicator 2X, 5th i Z18), Sygnis Flashforge Dreamera i Zortraxa M200. Posiada również komis używanych urządzeń gdzie można znaleźć zarówno niskobudżetowego Pirxa jak i profesjonalnego ProJeta 3000 HD z 3D Systems.

Jeśli chodzi o drukarki 3D Buildera, to firma posiada pełny asortyment tych urządzeń – wersję podstawową (Mono i Dual Extruder), Big Buildera (Mono i Dual Extruder) oraz dwie nowości – Buildera Extreme 1000 i 2000, o olbrzymich jak na FDM obszarach roboczych (odpowiednio: 82 x 78 x 85 cm i 82 x 78 x 190 cm).

Źródło: www.3dfilamenty.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować