Dla 3D Phoenix ostatnie miesiące były szczególnie intensywne – firma włączyła do swojej oferty szereg drukarek przestrzennych znanych na całym świecie producentów, m.in. MarkforgedMoonRay czy Robo 3D. Teraz polski dystrybutor drukarek 3D włącza do oferty drukarkę 3D ZMorph VX, będącą jedyną wielofunkcyjną maszyną w asortymencie 3D Phoenix. Wśród potencjalnych odbiorców nowej pozycji w swojej ofercie 3D Phoenix wyróżnia m.in. przedstawicieli sektora edukacyjnego oraz projektantów i inżynierów z małych i średnich firm.

Tym samym 3D Phoenix staje się wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D ZMorph w Polsce,  poszerzając listę ponad 50 dystrybutorów drukarek 3D ZMorph na całym świecie.

Wrocławski ZMorph od wielu lat poszerza grono polskich producentów drukarek 3D, będąc jednocześnie pionierem w dziedzinie wielofunkcyjnych drukarek 3D. Ich najnowsze urządzanie,  ZMorph VX  łączy w sobie zalety druk 3D, CNC oraz plotera laserowego dzięki systemowi wymiennych głowic i stołów roboczych. Na uwagę zasługuję dodatkowo wysoki standard wykonania maszyny, superpłaski borokrzemowy stół do druku 3D, wytrzymały aluminiowy stół do CNC i prac z laserem, automatyczna kalibracja, dotykowy ekran oraz zupełnie nową wersja dedykowanego oprogramowania Voxelizer.

Voxelizer 2.0 to nowa odsłona dedykowanego oprogramowania do przygotowywania plików do druku, cięcia i grawerowania. Starannie zaprojektowany interfejs w połączeniu z zoptymalizowanym softem  zapewnia zarówno łatwą obsługę i szybkie efekty dla początkujących, jak i dostęp do zaawansowanych ustawień dla użytkowników z większym doświadczeniem.

3D Phoenix oferuje produkt w dwóch konfiguracjach:

  • ZMorph VX Printing Set – cena: 12 300 zł brutto. Zestaw zawiera drukarkę 3D wyposażoną w jednomateriałową głowicę drukującą. Printing Set umożliwia również rozbudowę maszyny o dodatkowe toolheady, które przemienią drukarkę 3D w router CNC lub ploter laserowy.
  • ZMorph VX Full Set – cena: 19 690 zł brutto. Ta konfiguracja zawiera pełen zestaw
    głowic oraz akcesoriów.

Drukarki ZMorph VX można zobaczyć na żywo w siedzibie 3D Phoenix w Warszawie lub podczas zbliżających się targów Dni Druku 3D.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w 3D Phoenix