3D Phoenix, czołowy sprzedawca niskobudżetowych drukarek 3D w kraju, otrzymał dziś status wyłącznego dystrybutora produktów Zortrax na terenie Polski. Firma jest związana z Zortraxem od 2015 r. i od dawna należy do grona jego najważniejszych dystrybutorów na świecie. Co więcej, od grudnia 2015 r., 3D Phoenix prowadzi firmowy salon producenta – Zortrax Store, zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej 4, w samym centrum Warszawy.

3D Phoenix będzie od dziś odpowiedzialny za rozbudowę oraz zarządzanie siecią sprzedaży i serwisem produktów Zortrax w całym kraju. W ofercie firmy znajduje się pełne portfolio produktów w postaci drukarek 3D, materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych i akcesoriów.

Zortrax zdecydował się na przekazanie całej sprzedaży swoich produktów w ręce 3D Phoenixa na podstawie wyjątkowych na tle konkurencji wyników sprzedaży. Dodatkowym argumentem była dotychczasowa udana współpraca pomiędzy firmami przy prowadzeniu salonu Zortrax Store w Warszawie. Posiadanie jednego dystrybutora to również kluczowa decyzja dla Zortraxa – dzięki temu firma będzie mogła skupić się na dalszej ekspansji na rynkach zagranicznych, przy jednoczesnej intensyfikacji działań w Polsce, poprzez udział w targach branżowych i wydarzeniach, przy wsparciu 3D Phoenix.

Umowa, która weszła w życie 1 lutego 2017 r., to kolejny sukces 3D Phoenixa w tym roku. W połowie stycznia firma zajęła drugie miejsce w kategorii Najlepszy Dystrybutor Niskobudżetowych Drukarek 3D i Filamentów Roku 2016 w plebiscycie branżowym CD3D, ustępując miejsca wyłącznie ABC Dacie. Twórcy firmy – Łukasz Kaczmarczyk i Mateusz Sobczak, byli także nominowani w kategorii Człowieka Roku 2016 polskiej branży druku 3D.

Zortrax to największy i najbardziej znany polski producent niskobudżetowych drukarek 3D na świecie. Jest trzykrotnym zdobywcą tytułu Najlepsza Polska Firma Roku w plebiscycie branżowym CD3D, a jej flagowy produkt – drukarka 3D M200, również trzykrotnie zdobył tytuł Najlepszej Polskiej Drukarki 3D Roku. Firma zdobyła też wiele nagród biznesowych, w tym Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP, czy Regionalnego Orła Eksportu Warmii i Mazur.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w 3D Phoenix