W dniach 8-10 października 2015 w moskiewskim Centrum Wystawienniczym Sokolniki odbędzie się trzecia edycja 3D PRINT EXPO – największej imprezy poświęconej technologii druku 3D i skanowania 3D na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw.

Wśród wystawców zobaczymy firmy takie jak:

 • Specavia – firma zaprezentuje unikalną drukarkę 3D umożliwiającą drukowanie pełnowymiarowych budynków, dużych struktur czy elementów krajobrazu.
 • Igo3d – jedyny dystrybutor Ultimakera na Rosję i główny dostawca profesjonalnych drukarek 3D
 • Prototypster – firma zajmująca się realizacją indywidualnych wydruków 3D dla prywatnych klientów
 • Irwin – firma pokaże nową linię drukarek 3D Magnum

Podczas targów planowany jest “okrągły stół” przy którym zasiądą inżynierowie i przesiębiorcy aby podyskutować o zastosowaniach technologii addytywnych w przemyśle. Zobaczymy także liczne wystąpienia ekspertów – swoje przemówienia wygłoszą m. in.:

 • Jan Charchidi z 3dprintus (“Druk 3D. Dla dużych i małych”)
 • Mikhail Novikov, przedstawiciel Instytutu Technologii Informacyjnych i Laserowych Rosyjskiej Akademii Nauk (zastosowania technologii 3D w medycynie)
 • Yang Yihu z ESUN (technologia FDM w druku 3D)

Otwarta jest już rejestracja na targi 3D PRINT EXPO. Każdy bilet na wydarzenie bierze udział w losowaniu drukarki 3D od firmy Imprinta.

Więcej informacji o 3D PRINT EXPO na stronie: http://3d-expo.ru/en

Źródło: materiały prasowe

Adela Walczak
Specjalistka w dziedzinie szeroko pojętego Rapid Prototyping'u, kształciła się na kierunkach: Matematyka Stosowana, Product Design Engineering oraz Papiernictwo i Poligrafia. Jest aktualną wicemistrzynią Polski w Curlingu, w przeszłości reprezentowała kraj m.in. na Mistrzostwach Świata.

  Comments are closed.

  You may also like

  More in News