Rosyjskie targi RosMould od ponad dekady zrzeszają przedsiębiorców z całego świata związanych z projektowaniem i inżynierią produkcji, wytwarzania narzędzi, form wtryskowych oraz sprzętu do obróbki plastiku, produkcji elementów gotowych oraz technologii 3D. Podczas tegorocznej edycji wydarzenie gościło blisko dwustu wystawców, w tym 3D Printers – wrocławski producent niskobudżetowych drukarek 3D HBOT F300 pracujących w technologii FDM. Co ważne, była to pierwsza polska firma, która pojawiła się na RosMould 2017 (20-22.06) w moskiewskim centrum wystawienniczym Crocus Expo.

Dla 3D Printers udział w RosMould stanowił debiut na rosyjskim rynku. Firma zaprezentowała swój flagowy produkt – HBot F300, cechujący się obszarem roboczym na poziomie 30 cm w każdej osi oraz zamkniętą komorą roboczą. Urządzenie drukuje z większości najpopularniejszych materiałów eksploatacyjnych dostępnych na rynku – w tym z materiałów inżynierskich jak ABS.

Bardzo dużą popularnością cieszyły się szczególnie prezentowane przez firmę duże, a zarazem precyzyjne detale wykonane z materiału ABS, do wytworzenia których użyta została dysza o średnicy 0,2 mm. Podobne uznanie zdobyły wydruki wydrukowane z materiałów elastycznych.

RosMould dla 3D Printers był bardzo udanym wydarzeniem – firma nawiązała współpracę z największym rosyjskim dystrybutorem drukarek 3D i oficjalnie wkroczyła na tamtejszy rynek.

Źródło: informacje prasowe

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować