Wrocławska firma 3D Printers produkująca niskobudżetowe drukarki 3D podpisała w zeszłym tygodniu umowę dystrybucyjną z firmą ABC Data, liderem dystrybucji IT w centralnej Europie. W wyniku podpisania umowy, ABC Data poszerzyła swoją ofertę o profesjonalne drukarki 3D dedykowane do małego i średniego biznesu, a 3D Printers rozpoczęła tym samym ekspansję swoich produktów na rynek europejski, dotychczas skupiając się na rynku polskim i azjatyckim.

Tak rozpoczęcie współpracy komentuje Krzysztof Jabłoński – członek zarządu 3D Printers:

Krzysztof-JabłońskiNawiązanie współpracy z partnerem o tak ugruntowanej pozycji i renomie jaką posiada ABC Data daje nam unikalną możliwość rozszerzenia naszej obecności na terenie Polski oraz regionu Europy środkowo- wschodniej bez kosztownego budowania własnych kanałów dystrybucji. Dzięki temu będziemy mogli skupić się na dalszym rozwoju biznesu i naszych produktów przekazując znaczącą część procesu sprzedaży w ręce profesjonalistów. Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona renomowanych dostawców ABC Data.

Krzysztof Jabłoński – 3D Printers Sp. z o.o.

Tak z kolei komentuje to Robert Jaskółka – Dyrektor Pionu Przetwarzania Obrazu i Rozrywki ABC Data:

Robert JaskółkaUruchamiając dystrybucję drukarek 3D wchodzimy w obszar produktów, które zmienią obraz niejednego biznesu zwiększając jego innowacyjność, szybkość wdrażania nowych idei czy obniżając koszty działania. Hbot3D firmy 3D Printers jest jedną z najlepszych drukarek profesjonalnych zaprojektowanych i produkowanych w Polsce dlatego chcemy proponować ją naszym klientom.

Robert Jaskółka – ABC Data S.A.

3D Printers Sp. z o. o. to firma z polskim kapitałem założona i działająca we Wrocławiu, która projektuje i produkuje nowoczesne drukarki 3D dla zastosowań profesjonalnych oraz podzespoły wykorzystywane w technologii druku 3D. Misją firmy jest wspieranie kreatywności jej klientów poprzez pomoc w materializacji ich pomysłów, produktów, projektów i twórczość – dając im narzędzia do szybkiego, taniego i łatwego tworzenia przedmiotów najwyższej jakości. Dostarczając profesjonalne urządzenia polskiej produkcji w rozsądnych cenach firma chce, aby druk 3D wszedł na stałe do małych i średnich przedsiębiorstw jako efektywne narzędzie zmniejszające ich koszty działania oraz otwierające przed nimi nowe możliwości technologiczne i projektowe.

Flagowym produktem firmy jest drukarka 3D Hbot – urządzenie drukujące w technologii FDM o bardzo dużym obszarze roboczym na poziomie 30 x 30 x 30 cm i zamkniętej (choć nie podgrzewanej) komorze roboczej.

Hbot 3D

Grupa Kapitałowa ABC Data jest liderem rynku dystrybucji sprzętu IT w Europie Środkowo-Wschodniej. Jako jedyna w branży zbudowała silną pozycję w ośmiu państwach regionu i prowadzi bezpośrednią działalność w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Litwie, Łotwie, Estonii oraz na Węgrzech. Ponad 20-letnie doświadczenie w dystrybucji sprzętu komputerowego, oprogramowania i elektroniki użytkowej pozwoliło Grupie stworzyć najszersze na rynku portfolio 56 tysięcy produktów od ponad 300 renomowanych dostawców.

3D Printers dołącza do rosnącego grona firm z branży druku 3D, które dołączają do portfolio produktowego ABC Daty. Niedawno informowaliśmy o rozpoczęciu współpracy ABC Daty z gliwickim 3DGence, ponadto wiemy iż kilka kolejnych firm również dopina szczegóły swoich umów dystrybucyjnych. Na koniec pierwszego kwartału bieżącego roku ABC Data powinna mieć w ofercie co najmniej pięć różnych marek drukarek 3D oraz kilka marek filamentów.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować