Projekty 3D

3D Systems może zamienić Cię w postać ze Star Treka za 70 dolarów

Projekt, o którym wspominaliśmy już w styczniu w końcu ruszył. 3D Systems rozpoczęła w tym tygodniu pierwszy druk 3D oparty Star Trek aplikacji do tworzenia niestandardowych produktów drukowanych w 3D kolekcji na podstawie kultowego Star Treka.

Star Trek 03

Firma posiada licencję CBS Consumer Products, więc nie ma mowy o podróbkach. Star Trek 3DMe pozwala użytkownikom na tworzenie kolorowych, indywidualnych figurek 3D w mundurze Star Trek z oryginalnej serii z własną twarzą. Wystarczy przesłać dwie fotografie swojej twarzy. Użytkownicy mogą personalizować swoje figurki z wielu dostępnych opcji, takich jak autentyczne gwiazdkowe rangi Star Trek od chorążego przez kapitana, kolory mundurów i dobierać pozy w tym słynny gest “żyj długo i pomyślnie – live long and prosper” wraz z uszami Vulcan.

Star Trek 02

Kiedy skończysz swój projekt i prześlesz im dwa zdjęcia, z przodu i z boku, ktoś w 3D Systems przekonwertuje obraz do modelu 3D i wydrukuje go za pomocą drukarki 3D Projet 660pro. Cały proces trwa około trzech godzin.

Figurki personalizowane Star Trek można nabyć poprzez 3DMe w cenie detalicznej 69,99 dolarów każda.

Jesteśmy zachwyceni mogąc zaoferować fanom Star Trek szansę dołączyć do załogi Enterprise przez replikowanie się w 3D jako członek załogi”, powiedziała Sarah W. Stocker.

Źródło: Cubify

Marcin Kwapisz
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie w zakresie sprzedaży. Oprócz tego prowadzi szkolenia informatyczne i zajmuje się profesjonalną fotografią cyfrową.

    Brak możliwości dodawania komenarzy

    Może cię również zainteresować

    Więcej w Projekty 3D