Każda firma ma swoją historię – historia SEB-COMP rozpoczęła się w 2010 r. z chwilą otwarcia pierwszego stacjonarnego sklepu z akcesoriami komputerowymi w Lublinie. Od tego czasu firma nieustannie rozwija się, poszerzając swoją ofertę i kompetencje w różnych obszarach działalności, których wspólnym mianownikiem są urządzenia elektroniczne. W branży druku 3D SEB-COMP działa od pięciu lat, stając się jednym z liderów rynku w segmencie sprzedaży desktopowych drukarek 3D. Niedawno firma poszerzyła swoją ofertę o działalność szkoleniową, uruchamiając szkołę 3D with me.

SEB-COMP posiada najszerszym asortymentem drukarek 3D w kraju. Firma jest najbardziej znana ze sprzedaży urządzeń Wanhao, jednakże w jej ofercie można znaleźć znakomitą większość drukarek 3D jakie są na rynku. SEB-COMP jest także producentem popularnego środka adhezyjnego NeedIT. W tym roku firma zdobyła II nagrodę w plebiscycie Nagrody Polskiej Branży Druku 3D w kategorii Najlepszy Polski Dystrybutor Desktopowych Drukarek 3D i Filamentów 2018, z kolei założyciel firmy – Sebastian Mazurek, zdobył III nagrodę w kategorii Człowiek Roku 2018.

Nową markę stworzyli zaangażowani profesjonaliści, od wielu lat związani z rodzimą branżą druku 3D. 3D with me zamierza oferować szkolenia zbudowane na bazie najlepszych światowych praktyk i najnowszych informacji ze świata nowych technologii. Firma specjalizuje się w szkoleniach, które adresują zarówno do młodych ludzi, chcących wejść w nowy dla siebie obszar, jak również osobom dorosłym chcącym rozpocząć proces przekwalifikowania się lub poszerzenia swoich kompetencji. Szkolenia realizowane są w formule szkoleń otwartych, zamkniętych i indywidualnych.

Ideą 3d with me jest to, aby kursanci posiadali umiejętności, które pozwalają na samodzielną dalszą pracę przy budowaniu urządzeń z gotowych projektów lub tworzeniu innych opartych o własne pomysły i potrzeby. Uczestnicy warsztatów będą czerpać wiedzę z różnych obszarów, min. elektroniki, programowania, projektowania oraz druku 3D. 3D with me to również znakomite szkolenia dla całych zespołów, które rozwiązują ich konkretne problemy oraz uczą skutecznej i harmonijnej współpracy.

Pełna oferta szkoleniowa znajduje się na stronie www.3dwithme.pl. Firma zapewnia także program lojalnościowy dla klientów chcących wesprzeć szkołę w promocji jej oferty.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like