Firma SEB-COMP na przestrzeni kilku lat stała się jednym z liderów rynku w segmencie sprzedaży desktopowych drukarek 3D. Od niedawna firma rozpoczęła również świadczenie usług szkoleniowych pod marką 3D with me.

Teraz firma startuje z nowym projektem – 3Days, w ramach którego organizuje Dzień Marki Zortrax. Wydarzenie odbędzie się już 30 października – uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się z urządzeniami Zortrax M200 Plus, zaktualizowanej wersji klasycznego już modelu M200 oraz Zortrax Inkspire, drukarce 3D UV LCD, która potrafi wykonać detale o dokładności do 25 mikronów.

Firma Zortrax od 2013 roku tworzy niezawodne, wydajne i bardzo przyjazne użytkownikowi drukarki 3D, które jakością wydruków na bazowych ustawieniach przewyższają konkurencyjne maszyny w podobnej cenie.

Podczas spotkania specjaliści z 3D with me zaprezentują krok po kroku:

  • jak obsługiwać maszynę,
  • jak dobierać ustawienia pod konkretne typy modeli 3D,
  • jak dbać o urządzenie,
  • jakie materiały z szerokiej gamy dostępnych na rynku warto wybierać.

Spotkanie jest całkowicie bezpłatne, jednak aby wziąć w nim udział należy zarezerwować miejsce. Co więcej, każdy z uczestników otrzyma wydrukowane na urządzeniach Zortrax detale, aby na własne oczy sprawdzić słuszność zapewnień o jakości wydruków.

Liczba miejsc jest ograniczona. Warto zarezerwować miejsce już teraz i zarejestrować się przez dedykowany formularz.

Szczegóły dostępne na stronie wydarzenia.

Magdalena Przychodniak
Inżynier biomedyczny śledzący najnowsze doniesienia dotyczące biodruku oraz zastosowań druku przestrzennego w nowoczesnej medycynie.

    Comments are closed.

    You may also like