Sklep z filamentami – 3Dfilemanty.com został autoryzowanym dystrybutorem produktów NinjaFlex na Polskę. Filamenty marki NinjaFlex to wysokiej jakości elastyczne materiały do druku 3D, które po ściśnięciu wracają do swojej pierwotnej formy. Łatwo współpracują z wieloma typami drukarek 3D. NinjaFlex wytwarzany jest ze specjalnych elastomerów termoplastycznych (TPE). Dzięki dokładności średnicy i precyzji wykonania, zapewnia niezawodne, wysokiej jakości wydruki. Podlegająca patentowi technologia pozwala na płynne podawanie materiału przez ekstruder. Wydruki są gładkie i odporne na ścieranie. Materiał ma doskonałą przyczepność i klejenie poszczególnych warstw. Zalecana temperatura druku to 210 – 225 ° C. Nie jest wymagany grzany stół. Wszystkie materiały tej marki wytwarzane są w USA.

NinjaFlex dostępny jest w 11 kolorach i dwóch średnicach – 1,75 mm i 3 mm. W ofercie sklepu są opakowania od 100 g do 0,75 kg. Rozpiętość cenowa to:

  • 100 g Ninja Flex o średnicy 1,75 mm – 49,99 PLN
  • 0,75 kg materiału o średnicy 3 mm – 259,00 PLN

Nowością są filamenty NinjaFlex w kolorze Gold i Silver z kawałkami brokatu. Pełna oferta jest dostępna pod tym adresem.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować