3DGence INDUSTRY F340, drukarka 3D od polskiego producenta, dedykowana aplikacjom przemysłowym, po raz kolejny została doceniona. Tym razem wyróżnili ją eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego – urządzenie zostało zakwalifikowane do finału konkursu Dobry Wzór 2018 w kategorii nowe technologie.

W ramach przeprowadzonego konkursu wyłonione zostaną produkty i usługi charakteryzujące się wysoką jakością wzornictwa, przy jednoczesnym zapewnieniu wsparcia ich producentom i dystrybutorom. Nagrodzone projekty zostaną ogłoszone na uroczystej gali 25 października 2018 r. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, a następnie zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.

Dobry Wzór  jest pierwszą tego typu nagrodą, przyznawaną produktom i usługom wyróżniającym się ciekawym wzornictwem. Przyznawana jest już od 25 lat – w tym roku do konkursu zgłoszono 192 produkty i usługi w dziewięciu kategoriach. Projekty oceniane są pod kątem cech wizualnych, użytkowych, ekonomicznych oraz wyróżniających je wartości dodatkowych.

Wyróżnione w konkursie urządzenie 3DGence INDUSTRY F340 zostało zaprojektowane i wyprodukowane przez polską firmę. Drukarka 3D została przystosowana do aplikacji przemysłowych,- zastosowany w jej konstrukcji system wymiennych modułów umożliwia wytwarzanie z specjalistycznych materiałów wysokotemperaturowych. Projekt powstał głownie przy użyciu komponentów pochodzących od producentów z UE.

Jak mówi, Mateusz Sidorowicz, dyrektor ds. marketingu w firmie 3DGence, drukarka 3DGence INDUSTRY F340 to urządzenie dedykowane profesjonalistom, którzy wymagają wysokiej jakości, niezawodności oraz dodatkowych funkcji optymalizujących pracę. Fakt, że eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego docenili nie tylko jakość wykonania i walory użytkowe drukarki 3D, ale również jej cechy wizualne, estetyczne jest dla specjalistów z firmy ogromnym wyróżnieniem.

    

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like