3DGence – czołowy producent niskobudżetowych drukarek 3D w Polsce poinformował, iż podpisał właśnie pierwszą umowę dystrybucyjną w USA z firmą DesignBox3D z Ohio. Jest to dość znana w branży amerykańskiej firma, która słynie z bardzo sumiennego podejścia do drukarek 3D, które ma w swojej ofercie, co zaowocowało swego czasu nawet oddzielnym artykułem na jej temat na łamach największego portalu o druku 3D na świecie – 3D Printing Industry. Twórca firmy – Preet Jesrani, cieszy się bardzo dobrą opinią w USA, jest również felietonistą w serwisie Inside3DP.

3DGence dołącza do dość szerokiego i zacnego grona urządzeń będących w ofercie DesignBox3D, gdzie można znaleźć m.in drukarki 3D takich firm jak Afinia, Airwolf, Type A Machines czy… wrocławski ZMorph.

3DGence jest obecne na rynku amerykańskim od początku bieżącego roku, tj. od chwili gdy firma otworzyła swoje biuro handlowe w San Franciso. Od tamtej pory sukcesywnie przeciera szlaki na rynku amerykańskim zwiększając sprzedaż, a przede wszystkim nawiązując ciekawe kontakty handlowe. Dlatego też jest tylko kwestią (niedługiego) czasu, jak firma poinformuje o kolejnych umowach dystrybucyjnych w USA.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

1 Komentarz

  1. Ta firma jest drugą obok Zortraxa, która wydaje się ciekawa z punktu inwestycji giełdowej, w przyszłości to kto wie czy nie będzie mocnym konkurentem dla Zortraxa, czas pokaże, ale fajnie by było mieć możliwość nabycia udziałów w tej firmie, Sołowow wszystkie swoje firmy doprowadził do potężnego rozkwitu, więc może rozwinie i tę firmę…?

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w 3DGence