Popularny sklep internetowy 3Drukarki.pl nawiązał oficjalną współpracę z get3D na sprzedaż drukarek 3D holenderskiego Ultimakera. Do oferty sklepu trafiają wszystkie urządzenia producenta, jak również powiązane z nim akcesoria. Dodatkowo, 3Drukarki.pl uruchamia specjalną promocję! Z okazji wprowadzenia Ultimakera do sprzedaży, do każdej kupionej drukarki 3D dokładane są darmowe filamenty Fiberlogy.

Przy zakupie Ultimakera 2GO lub Ultimakera Original+ klienci otrzymają trzy darmowe szpule Fiberlogy, a w przypadku zakupu Ultimakera 2+ lub Ultimakera 2 Extended+ aż sześć. Kompletna oferta sklepu znajduje się pod tym adresem.

Ultimaker to jedna z najstarszych i najbardziej szanowanych firm z branży niskobudżetowych drukarek 3D na świecie. Jest największym producentem tego typu urządzeń w Europie i jednym z pięciu największych na świecie. Z jego urządzeń korzysta niezliczona ilość użytkowników indywidualnych, FabLabów czy szkół i uczelni wyższych, jak również czołowe korporacje przemysłowe w postaci Airbusa lub Phillipsa.

Źródło: www.3drukarki.pl

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować