Z dniem 11 kwietnia br. spółka 3DTeam została przyjęta w poczet członków Bydgoskiego Klastra Przemysłowego. Członkowie Bydgoskiego Klastra Przemysłowego tworzą łańcuch dostawców – posiadają w ofercie zarówno tworzywa polimerowe jak i dodatki do tworzyw. Wytwarzają pełen asortyment narzędzi do przetwórstwa tworzyw, jak i narzędzia do obróbki metali.

Działalność klastra ma na celu integrację środowiska przetwórców i narzędziowców oraz reprezentację ich interesów na zewnątrz, jak również stworzenie sieci powiązań biznesowych ułatwiających funkcjonowanie firm, dostęp do kadr, rozwój technologiczny i zwiększenie innowacyjności produkcji. Firma 3DTeam wraz ze swoim doświadczeniem w przeprowadzaniu usług pomiarów 3D z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych idealnie wpisuje się w działalność Bydgoskiego Klastra Przemysłowego. Przystąpienie spółki do klastra przyczyni się do rozwoju zarówno samej organizacji i regionu, jak również pozwoli na zapewnienie kompleksowych usług z zakresu pomiarów 3D, kontroli jakości oraz inżynierii odwrotnej, zintegrowanym w klastrze przedsiębiorstwom przemysłowym.

Szczegółowe informacje dotyczące działalności Bydgoskiego Klastra Przemysłowego znajdują się na stronie www.klaster.bydgoszcz.pl.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować