Rzeszowski producent drukarke 3D – VSHAPER, sukcesywnie poszerza grono swoich dystrybutorów na świecie. W ostatnim czasie do listy dołączyła firma 3DHUB, oferująca rozwiązania VSHAPER na rynku białoruskim, oraz firma Alpha Products & Systems reprezentująca VERASHAPE w Singapurze. Producent rozpoczyna obecnie współpracę z kolejnym europejskim dystrybutorem swoich urządzeń – firmą 3Dvisual, działającym na rynku hiszpańskim.

3Dvisual to renomowany dostawca urządzeń drukujących w technologii SLS, DLP oraz SLA oraz skanerów 3D. Firma świadczy także usługi druku 3D, skanowania 3D oraz projektowania i wytwarzania prototypów, oferując również szkolenia z zakresu obsługi drukarek 3D.

W Hiszpanii obecnie dzieją się naprawdę rewolucyjne rzeczy związane z technologią druku 3D. To kraj otwarty na innowacje i rozwój, dlatego nie może zabraknąć tam naszych rozwiązań. Chcemy być wszędzie tam gdzie druk 3D przekracza kolejne bariery i sprawia, że niemożliwe staje się możliwym” – komentuje Tomasz Szymański, prezes i założyciel VERASHAPE.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować