7h7

7h7

DANE FIRMY:

7h7 Patrycja Sokołowska
ul.Olbrachta 58/156
01-111 Warszawa
Polska

Telefon: (+48) 603 944 838

Email[email protected]
WWWwww.7h7.pl

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:

W 2012 roku jako pierwsi w Polsce podjęliśmy się produkcji wielkoformatowych drukarek 3D. Dzisiaj jesteśmy wiodącym producentem zaawansowanych technologicznie wielkoformatowych drukarek 3D o polach roboczych od 400x400x400 mm.

Nasze drukarki 3D z powodzeniem znajdują nabywców w wielu gałęziach przemysłu. Bardzo duże pole robocze, to więcej możliwości dla tworzenia prototypów i krótkich serii produkcyjnych. Wyprzedzamy trendy, co daje nam przewagę konkurencyjną. Jesteśmy unikalną w Polsce firmą produkującą drukarki 3D, o tak dużych polach roboczych i takiej jakości.

Posiadamy własny park maszynowy, dzięki któremu możemy szybko realizować nietypowe, indywidualne zamówienia. Nasz ciągły rozwój, zaowocował wprowadzeniem w 2015 roku do produkcji serii zaawansowanych przemysłowych drukarek CLEAR. W roku 2019 wprowadziliśmy serię CLEAR HT z aktywnie podgrzewaną komorą roboczą

OFERTA:

Nasza oferta  skierowana do firm z wielu branż, m.in.:

  • motoryzacyjnej
  • lotniczej
  • medycznej
  • meblarskiej
  • elektronicznej

i wielu innych, gdzie istnieje potrzeba skrócenia czasu wprowadzenia nowego produktu na rynek, eliminacji błędów na etapie projektu, produkcji krótkoseryjnej bez kosztownej formy wtryskowej, wykonywania dużych niepowtarzalnych produktów.

Oferujemy trzy podstawowe linie wielkoformatowych drukarek 3D: linia CLEAR HT z zamkniętą i aktywnie podgrzewaną komorą roboczą, linia CLEAR z zamkniętą komorą roboczą oraz linia REPRINTER z otwartą komorą roboczą, o polach roboczych zaczynających się od 400x400x400 mm. Dodatkowo seria CUSTOM umożliwia zamawianie u nas drukarek, o większych polach roboczych.

Standardowe rozmiary naszych drukarek to 600x600x600/800 mm (X,Y,Z)

Sprawdzone autorskie rozwiązania oraz wysoka jakość zastosowanych komponentów, sprawia, że produkowane przez nas urządzenia są w standardzie przemysłowym, gdzie liczy się niezawodność oraz możliwość pracy w formacie 24/7.

Drukarki wielkoformatowe, to duże wyzwanie konstrukcyjne – my podejmujemy to wyzwanie z sukcesem, o czym świadczy ilość naszych drukarek pracujących w całej Polsce. Największe urządzenia pracujące to 600x500x1000 mm oraz 1000x1000x1300 mm Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta naszej firmy na naszej stronie www.7h7.pl. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej drukarki do zaplanowanych zadań i potrzeb. Szkolenie produktowe jest integralną częścią naszej oferty. Drukarki powstają pod indywidualne zamówienia, dlatego też na czas ich realizacji, klient otrzymuje drukarkę zastępczą, dzięki czemu może szybciej zapoznać się z zagadnieniami druku 3D, co znacząco ułatwia obsługę otrzymanej od nas docelowej maszyny.

Jako uzupełnienie dla posiadanego parku maszynowego, w naszej ofercie znajduje się wielofunkcyjne urządzenie PROTOLAB H7, czyli tzw. Multitool, łączący w sobie ploter frezujący, drukarkę 3d i wycinarkę/grawerkę laserową. Trzy urządzenia w jednym.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *