ABC Data – jeden z największych dystrybutorów IT w Europie, a od roku również jeden z czołowych dystrybutorów drukarek 3D i filamentów w Polsce i Europie Środkowej, poszerza swoją ofertę sprzedażową o zmontowane i gotowe do pracy popularne urządzenia Monkeyfab PRIME. Chociaż drukarki 3D tej firmy są w ofercie ABC Data już od początku bieżącego roku, do tej pory były one oferowane wyłącznie w formie zestawu do samodzielnego montażu. Teraz dystrybutor zapewnia obydwie opcje.

W ofercie ABC Daty znajdują się na chwilę obecną urządzenia takich firm jak 3DGence, 3NOVATICA, 3D Printers (HBot 3D), Robo 3D R1 oraz wspomnianego Monkeyfab. Dodatkowo firma prowadzi dystrybucję filamentów Verbatim, Spectrum Filaments, Orbi-Tech, Devil Design oraz 3DGence. Trwają również rozmowy na temat wdrożenia kolejnych urządzeń i materiałów do druku 3D.

Zamówienia na drukarki 3D Monkeyfab PRIME można składać przez system sprzedażowy firmy Interlink. Oferta jest skierowana wyłącznie do zarejestrowanych partnerów ABC Data.

Monkeyfab ABC Data

Źródło: materiały prasowe

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like