Druk 3D coraz bardziej zyskuje na popularności. Stworzenie w tej technologii wysokiej jakości wydruku wymaga jednak zastosowania nie tylko dobrej drukarki 3D, ale i odpowiednich materiałów eksploatacyjnych. W ofercie ABC Data, lidera dystrybucji sprzętu IT w regionie CEE oraz Najlepszego Dystrybutora Niskobudżetowych Drukarek 3D i Filamentów 2015, można znaleźć produkty z obu tych kategorii, a także szereg akcesoriów dedykowanych drukowi przestrzennemu. Portfolio spółki wzbogaciło się właśnie o filamenty marki Devil Design.

Devil Design to jeden z najbardziej znanych polskich producentów filamentów przeznaczonych do drukarek 3D. Od początku istnienia firma postawiła na jakość oferowanego asortymentu. Takie podejście docenili klienci z całej Europy, co przełożyło się na szybki rozwój sieci sprzedaży na terenie Europy. Współpraca z ABC Data to kolejny krok na drodze jej ekspansji. – Nasza firma stawia na szybki rozwój oferty oraz zwiększanie mocy produkcyjnej, a co za tym idzie również rozwój sieci sprzedaży – tłumaczy Marek Ryszka, CEO Devil Design – Decyzję o podjęciu przez Devil Design współpracy z ABC Data traktujemy jako naturalny krok, dający nam ogromne możliwości rozwoju naszej działalności – dodaje Marek Ryszka.

W ofercie ABC Data znalazła się pełna gama filamentów Devil Design: ABS, ABS+, HIPS, PET-G, TPU (filament gumopodobny) oraz PLA. Najpopularniejsze materiały – PET-G, ABS+ i PLA – dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. W ABC Data można będzie zaopatrzyć się również w specjalne „startpacki”, zawierające 6 małych szpulek filamentów w najpopularniejszych kolorach. Devil Design to pierwsza na polskim rynku firma, która wprowadziła do produkcji i sprzedaży takie zestawy. Są one przeznaczone dla początkujących użytkowników oraz osób i firm, które niewielkim kosztem chcą rozszerzyć swoją kolekcję materiałów o nowe kolory.

Filamenty Devil Design stanowią cenne uzupełnienie wciąż rozbudowywanej oferty ABC Data – wyjaśnia Adam Suchenek, Kierownik Grupy KAM w ABC Data – Produkty tej marki słyną z dobrej jakości, którą potwierdziliśmy podczas wewnętrznych testów poprzedzających ich wprowadzenie do naszego portfolio. Zależy nam na tym, aby znajdowały się w nim wyłącznie rozwiązania 3D wysokiej klasy, a nowe filamenty spełniają ten warunek – dodaje Adam Suchenek.

Wysoka jakość produktów Devil Design sprawia, że z powodzeniem korzystają z nich nie tylko hobbyści, lecz także firmy i przedsiębiorstwa produkcyjne. Klienci ABC Data mogą zaopatrzyć się w nie już teraz, m.in. poprzez platformę InterLink. Są na niej dostępne również inne produkty dedykowane drukowi 3D, w tym nowości, które w ostatnim czasie dołączyły do portfolio ABC Data, jak skanery 3D PIXELIO.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować