ABC Data wprowadza nową, niższą cenę na drukarki 3D popularnej amerykańskiej firmy Robo 3D. Aktualnie drukarki 3D tej firmy można kupić od oficjalnych resellerów ABC Daty w cenie 3999 PLN netto (4918,77 PLN brutto). Robo 3D to jedna z najbardziej znanych, amerykańskich, niskobudżetowych drukarek 3D na świecie. Jej początki sięgają lutego 2013 roku, gdy jej twórcy zdobyli blisko 650 tysięcy dolarów dofinansowania na Kickstarterze. ABC Data zajmuje się dystrybucją tej marki w Polsce i w Europie od połowy bieżącego roku.

Robo 3D R1 charakteryzuje się dużym obszarem roboczym na poziomie 25 x 22 x 20,3 cm i charakterystyczną, dużą, białą obudową. Posiada podgrzewany stół roboczy i ma możliwość drukowania z praktycznie każdego filamentu dostępnego na rynku. Dzięki automatycznej kalibracji stołu roboczego, oraz bardzo prostej i łatwej w serwisowaniu konstrukcji, jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących użytkowników, czy szkół.

Wszystkie firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy resellerskiej z ABC Datą i wprowadzeniem Robo 3D oraz innych drukarek 3D będących w ofercie firmy, mogą kontaktować się z Radosławem Jankowskim pod adresem e-mail ([email protected]).

Promocja trwa wyłącznie do końca bieżącego roku.

Robo3D promocja

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować