Additer to nowy serwis internetowy z Australii, będący platformą pośredniczącą w usługach związanych z drukiem 3D, jak również z całą paletą usług związanych z produkcją i projektowaniem koncepcyjnym.

W serwisie znajdziemy ich cały szereg:

  • druk 3D
  • projektowanie 3D
  • usługi CNC i programowanie maszyn
  • wycinanie laserem
  • skanowanie 3D
  • usługi edukacyjne i konsultingowe.

Zrzut ekranu 2013-04-28 o 16.58.31
Ideą serwisu jest umożliwienie komunikacji pomiędzy wykonawcami a zamawiającymi na rynku usług konstrukcyjnych oraz obniżanie kosztów produkcji. Podobnie jak opisywany jakiś czas temu ProtoExhange, platforma ma charakter serwisu aukcyjnego. Po rejestracji, możemy przeglądać dostępne oferty i licytować daną usługę, jak również umieszczać własną ofertę, produkt lub usługę. Additer pobiera 8% od kwoty końcowej licytacji, jednakże kwota ta nie może przekroczyć 80$ australijskich. Wyjątek stanowią projekty o charakterze edukacyjnym lub dla organizacji pożytku publicznego, gdzie serwis nie pobiera żadnych opłat ani prowizji.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować