ALSO Holding jest jednym z największych dystrybutorów technologii dla branży ICT, działającym obecnie w 27 krajach w Europie oraz w 93 krajach na całym świecie za pośrednictwem partnerów PaaS. Kilka lat temu koncern przejął m.in. czołowego polskiego dystrybutora – ABC Datę. W niedawnym komunikacie giełdowym, ALSO ogłosiło zwiększenie swojej aktywności w obszarze druku 3D i 4D.

Dla wielu firm wdrożenie nowych technologii do codziennej działalności wiąże się z dużymi wyzwaniami i inwestycjami w sprzęt i ludzi. ALSO rozszerza zakres swoich usług i oferuje swoim klientom wszechstronny pakiet z rozwiązaniami druku 3D/4D. Holding rozpoczął inwestycje w produkcję addytywną na dość wczesnym etapie – teraz oferuje swoim partnerom dogłębną wiedzę ekspercką w zakresie planowania, przygotowania, drukowania 3D i post-processingu.

Wraz z grupą swoich resellerów, ALSO oferuje niestandardowe rozwiązania, w tym odpowiedni sprzęt do realizacji infrastruktury druku 3D/4D w siedzibie klienta końcowego. Oprócz wsparcia procesu poprzez rozwiązanie druku 3D/4D firmy, oferuje również szeroką gamę produktów, materiałów i skoordynowanych rozwiązań, które są stale rozwijane.

Źródło: www.also.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like