ALSO – jeden z największych dystrybutorów technologii dla branży ICT, włączyło do portfolio produktów skanery 3D kanadyjskiej firmy peel 3d, która od ponad 10 lat produkuje specjalistyczne, profesjonalne urządzenia do cyfrowego odtwarzania rzeczywistych części. Kanadyjskie skanery 3D są przeznaczone do zastosowania w nauce, projektowaniu i inżynierii oraz w medycynie. Można je z powodzeniem wykorzystać w procesie inżynierii odwrotnej, produkcji przyrostowej oraz pozostałych, klasycznych metodach wytwórczych.

Włączenie do oferty urządzeń peel 3d to kolejna inwestycja Also w druk 3D w ostatnim czasie. W październiku br. dystrybutor poinformował o uruchomieniu kompleksowych rozwiązań produktowych w sektorze druku 3D i 4D. Wraz z produktami firma oferuje pomoc wdrożeniową oraz zapewnia dostawę materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych.

ALSO Holding działa obecnie w 27 krajach w Europie oraz w 93 krajach na całym świecie za pośrednictwem partnerów PaaS. Kilka lat temu koncern przejął m.in. czołowego polskiego dystrybutora – ABC Datę.

Źródło: www.also.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like