ATMAT, krakowski producent specjalizujący się w produkcji drukarek 3D na potrzeby branży przemysłowej, obiera nowe kierunki eksportowe i rozszerza bazę swoich dystrybutorów. Już wkrótce ich drukarki 3D trafią do dystrybutorów z Bułgarii, Szwajcarii i Serbii.

Jak dotąd, głównym kierunkiem eksportu urządzeń firmy ATMAT były Niemcy. Od listopada 2019 roku wyłącznym dystrybutorem, zajmującym się sprzedażą pełnego asortymentu polskiego producenta oraz wsparciem klienta w zakresie wdrożenia i obsługi maszyn jest firma 3D Connect. Zawarta współpraca pomogła w rozbudowie sieci sprzedażowej na terenie całych Niemiec oraz świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Oficjalnie przedstawienie partnera miało miejsce na targach Formnext 2019.

Do grona dystrybutorów dołączył m.in. bułgarski 3DBGprint, który był jedną z pierwszych firm wprowadzających technologie druku 3D na tamtejszy rynek. Jako oficjalny dystrybutor będzie zajmować się sprzedażą drukarek standardowych (Signal Pro, Galaxy), wielkogabarytowych (Saturn i Jupiter) oraz wsparciem technicznym na terenie Bułgarii.

Wyłącznym przedstawicielem krakowskiego producenta drukarek 3D w Serbii została firma 3D Republica, która zajmie się sprzedażą pełnego asortymentu firmy ATMAT. Do dystrybucji trafią m.in. drukarki przemysłowe, takie jak Galaxy i Saturn. Wieloletnie doświadczenie firmy 3D Republica będzie gwarancją dostarczania najwyższej jakości usług i obsługi klienta.

Natomiast w Szwajcarii lokalnym dystrybutorem została firma My3DWorld. Dystrybutorzy zajmą się kompleksową obsługą klientów z branży przemysłowej, wspierając ich zarówno na etapie sprzedaży, jak i wdrożenia oraz instalacji sprzętu.

Jak mówi specjalista ds. eksportu z firmy ATMAT, Lokalny partner sprzedażowy i serwisowy drukarek ATMAT 3D to najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę czas reakcji oraz brak bariery językowej pomiędzy kontrahentem i specjalistą ds. klienta.

3D Connect, 3DBGprint, 3D Republica oraz My3DWorld to wyłączni dystrybutorzy urządzeń firmy ATMAT w swoich krajach. Krakowska firma przeprowadziła już pierwsze szkolenia wdrożeniowe.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować

Więcej w Atmat