Atmat

ATMAT Sp. z o.o.

DANE FIRMY:

ATMAT Sp z o.o.
ul. W. Siwka 17
31-588 Kraków
Polska

Telefon: (+48) 508 049 593

Email[email protected]
WWWwww.atmat.pl

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:

Polski producent drukarek 3D pracujących w technologii FDM – ATMAT

Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań dla branży przemysłowej, automotive, architektonicznej czy lotniczej. Nasze maszyny to odpowiedź na potrzeby dynamicznie rozwijającego się Przemysłu 4.0 – są w pełni dopasowane do obowiązujących standardów przemysłowych.

Od 2014 roku zdobywamy zaufanie polskich i zagranicznych klientów, dostarczając na międzynarodowy rynek inteligentne rozwiązania, wspierające przedsiębiorstwa w rozwoju. W obrębie jednej firmy łączymy pełną gamę produktów i usług, zarówno z zakresu produkcji drukarek 3D, jak i maszyn przemysłowych i linii technologicznych oraz automatyzacji i integracji procesów produkcyjnych.

ATMAT to krakowska firma, którą tworzy zespół inżynierów i pasjonatów nowych technologii, opracowujących efektywne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta.

OFERTA:

Wielkogabarytowe drukarki 3D stworzyliśmy z myślą o branży przemysłowej, której produkcja wykracza poza standardowe ramy. Zastosowane w maszynach autorskie rozwiązania gwarantują wysoką jakość i stabilność pracy. 

  • ATMAT Saturn – drukarka bazuje na rozwiązaniach przemysłowych, oferując szeroki wachlarz możliwości
  • ATMAT Jupiter – maszyna umożliwia drukowanie obiektów sięgających nawet do 2 metrów długości.

Drukarki wielkogabarytowe Saturn i Jupiter zostały docenione podczas X i XI edycji Dni Druku 3D w Kielcach – obie maszyny otrzymały nagrodę główną za produkt.

Standardowe drukarki 3D firmy ATMAT to urządzenia przeznaczone dla osób, którym zależy przede wszystkim na precyzyjnym odwzorowaniu detali oraz tworzeniu funkcjonalnych modeli, niewymagających dodatkowej obróbki. 

  • ATMAT Galaxy – drukarka zapewnia szybką, a zarazem precyzyjną pracę z szeroką gamą materiałów
  • ATMAT Signal Pro – dwa rozmiary pola roboczego, pozwalają na dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb 

Brak możliwości dodawania komenarzy

Więcej w Atmat