Firmy CadXpert i VPI Polska zapraszają na darmowe szkolenie online poświęcone skanowaniu 3D. Podczas webinaru Mateusz Gacek pokaże jak krok po kroku przebiega proces skanowania 3D z wykorzystaniem stacjonarnego skanera oraz jak wygląda kontrola wymiarów na podstawie stworzonego modelu.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się m.in. jak w ciągu kilku minut stworzyć model 3D o dokładności do 0,01 mm i zobaczą jak skontrolować wszystkie wymiary wykonanego elementu i automatycznie zrobić raport pomiarowy. Prezentacja zostanie przeprowadzona m.in. na konkretnym przykładzie jednego z klientów, który wykorzystuje proces skanowania i kontroli wymiarów w codziennej pracy. Sesja webinarowa zakończy się sesją pytań i odpowiedzi. Webinar odbędzie się 8 września o godz 11:00, a dla zarejestrowanych uczestników wysłane zostanie również nagranie.

Rezerwacja miejsca oraz więcej informacji dostępnych jest pod adresem: https://cadxpert.clickmeeting.com/automatyczne-skanowanie-3d-i-kontrola-wymiarow/register

W webinarze wykorzystany zostanie skaner 3D AutoScan Inspec oraz oprogramowanie do kontroli wymiarów Geomagic Control X. Prowadzącym będzie Mateusz Gacek – ekspert ds. skanerów 3D i skanowania 3D, na co dzień zajmujący się wdrożeniami skanerów 3D w firmach i prowadzeniem szkoleń. Doradza firmom i ukazuje sposoby na udoskonalenie procesów w przedsiębiorstwach. Specjalista do skanerów 3D na światło strukturalne oraz laserowe.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like