Bas de Jong – dotychczasowy dyrektor handlowy 3YOURMIND, objął stanowisko COO (Chief Operations Officer) i dyrektora zarządzającego. Będzie nadzorował strategiczne i codzienne operacje firmy przy wsparciu współzałożyciela i CEO 3YOURMIND – Aleksandra Ciszka. Awans de Jonga jest następstwem odejścia współzałożyciela firmy – Stephana Kühra, który przejdzie do rady doradczej.

Bas de Jong wnosi ponad ośmioletnie doświadczenie w branży druku 3D, pomagając firmom wdrażać technologie addytywne. Wcześniej był członkiem zespołu holenderskiego Ultimakera, najpierw jako product manager odpowiedzialny za wdrażanie i rozwój systemu zdalnej komunikacji drukarek 3D (Ultimaker Print Management System), a potem jako szef globalnego rozwoju biznesu. Na nowym stanowisku we 3YOURMIND de Jong wykorzysta swoje zorientowane na klienta podejście do sprzedaży i operacji, aby przyspieszyć wdrażanie oprogramowania do produkcji na żądanie.

3YOURMIND oferuje oprogramowanie dla przedsiębiorstw do automatyzacji procesów wytwarzania przyrostowego i przepływów pracy. Modułowy pakiet produktów standaryzuje każdy aspekt łańcucha dostaw wytwarzania przyrostowego – od tworzenia cyfrowych, kwalifikowanych zapasów części po automatyzację procesów w hali produkcyjnej. Oprogramowanie to stanowi podstawę sprawnej produkcji z pełną przejrzystością, identyfikowalnością i elastycznością. 3YOURMINDposiada siedzibę w Berlinie oraz biura w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Źródło: www.3yourmind.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like