BAZA FIRM w nowej odsłonie i nowy dział INFORMACJE BRANŻOWE

1

W zeszły poniedziałek opublikowaliśmy nową odsłonę BAZY FIRM. W trakcie długiego weekendu dopracowaliśmy ją oraz uruchomiliśmy kilka dodatkowych funkcjonalności, które sprawią, że korzystanie z niej będzie jeszcze łatwiejsze i przystępniejsze niż do tej pory. Jedną z nowych rzeczy jest dział INFORMACJE BRANŻOWE, w którym będziemy publikować różnego rodzaju newsy i informacje dotyczące firm, będących częścią naszej BAZY. Oto pełna lista i opis poszczególnych opcji…

1. Wyszukiwarka

Wprowadziliśmy 3 opcje wyszukiwania firm w BAZIE: po słowie kluczowym, po województwie oraz po kategorii. Województw i kategorii jest tyle ile dostępnych jest w danej chwili firm, spełniających określone kryteria. Gdy zaznaczymy interesujący nas segment usług lub asortymentu oraz województwo, wyszukiwarka zwróci nam tylko te firmy, które spełniają zadane kryteria wyszukiwania.

BAZA FIRM promo 04

Dodatkowo pod wyszukiwarka wyświetla się reklama firmy Printila.com. Jest to nagroda główna naszego wewnętrznego konkursu dla abonentów BAZY. Wkrótce w dziale WSPÓŁPRACA REKLAMOWA pojawi się zaktualizowany cennik reklam uwzględniający tą pozycję.

2. Mapa

Na mapie znajdują się wszystkie firmy znajdujące się BAZIE. Jeżeli w danym regionie znajduje się kilka firm położonych blisko siebie, są one grupowane i oznaczane niebieskim punktem z liczbą. Liczba oznacza ilość firm w danym regionie. Po kliknięciu na punkt z liczbą, mapa przybliża się przedstawiając poszczególne firmy. Kliknięcie w znacznik firmy wyświetli link do jej prezentacji.

BAZA FIRM promo 05

3. Promowane oferty

Miejsce gdzie pojawi się do 6 promowanych ofert firm z BAZY. Aktualnie wyświetlają się oferty 3 firm, które wygrały nagrody we wspomnianym konkursie. Wkrótce w dziale WSPÓŁPRACA REKLAMOWA pojawi się zaktualizowany cennik reklam uwzględniający tą pozycję.

4. Lista firm

Na samym dole znajduje się zbiorcza lista wszystkich firm zrzeszonych w naszej BAZIE. Lista wyświetla firmy alfabetycznie.

5. Nowa wizytówka Firmy i aukcje Allegro

Wizytówka każdej z firm również uległa zmianie. Zmieniliśmy przede wszystkim układ wyświetlania informacji czyniąc go dużo czytelniejszym.

BAZA FIRM promo 03

Najważniejszą zmianą jest jednak nowa funkcjonalność w postaci dodania listy wszystkich aktualnie odbywających się aukcji na Allegro danej firmy. Wykorzystujemy tu API Allegro, w związku z czym wszystkie aukcje są aktualizowane na bieżąco. Kliknięcie w aukcję powoduje automatyczne przejście na stronę aukcji. Dzięki temu osoby przeglądające wizytówkę danej firmy, mogą od razu przejść do zakupu przedmiotu lub usługi.

BAZA FIRM promo 02

6. INFORMACJE BRANŻOWE

Na stronie głównej, na samym dole uruchomiliśmy nowy dział pod nazwą INFORMACJE BRANŻOWE. Znajdziecie tu newsy dotyczące informacji handlowych, promocji, ofert oraz wszelkiego rodzaju inne teksty związane z działalnością firm zrzeszonych w naszej BAZIE. Dodatkowo 7 ostatnich wpisów znajduje się w zakładce INFO BRANŻOWE obok OSTATNICH ARTYKUŁÓW. Dzięki tej funkcjonalności będzie można otrzymać dawkę informacji nt. różnego rodzaju okazji cenowych lub promocji bez potrzeby śledzenia stron i sklepów internetowych poszczególnych firm.

BAZA FIRM promo 06

To tyle z nowości na dziś, lecz już wkrótce kolejna dawka nowych funkcjonalności w serwisie. Jeżeli po drodze nie wydarzy się żadna katastrofa, co miesiąc będziemy informować o co najmniej jednej nowej rzeczy, która będzie się pojawiać na łamach CD3D. Zgodnie z przyjętą jakiś czas temu strategią, serwis będzie stopniowo coraz bardziej wzbogacany o narzędzia pozwalające na łatwe, szybkie i przystępne zdobywanie informacji nt. firm i ofert rynkowych, czyniąc z niego wzorcowy portal branżowy w świecie nowych technologii.

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.