3D Center

3D Center
Dane firmy

3D Center
Kvarngatan 7
59330 Västervik
Sweden

Email: [email protected]
Telefon: + 48 513 574 510

WWW: http://3dcenterpolska.pl

Mapa
Opis

3D Center jest międzynarodowym dystrybutorem drukarek 3D oraz materiałów do zastosowań profesjonalnych i produkcji. Naszymi kluczowymi partnerami są wiodący na rynku producenci: 3DSystems, 3D Platform, Prodways oraz Windform i solidThinking. Nasza linia produktów obejmuje ponad 70 modeli drukarek 3D i liczne materiały dostosowane do różnorakich potrzeb.

Siedziba główna 3D Center znajduje się w Västervik w Szwecji. Prowadzimy działalność w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, na Islandii, w Estonii, na Łotwie, Litwie oraz w Polsce. 3D Center posiada autoryzację na sprzedaż, instalację, serwis i obsługę wszystkich maszyn dostępnych w naszej ofercie.

Oferta

3D Center posiadając wyjątkowo bogaty asortyment urządzeń do zastosowań profesjonalnych, oferuje Państwu rozwiązania z zakresu druku 3D oraz dalszej obróbki. Nasze produkty odpowiadają większości technik drukowania i rozwiązań materiałowych stosowanych przez profesjonalistów. Nieustannie poszerzamy ofertę o nowe technologie i aplikacje, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom rynku i naszych Klientów.

Nie tylko sprzedajemy drukarki 3D, ale również wynajmujemy je i doradzamy przy ich wyborze.  Pomagamy firmom przejść przez cały proces zakupu/wynajmu – od określenia potrzeb, poprzez prezentację, wydruki, kalkulację kosztów, aż po wdrożenie technologii.

3D Center posiada jeden z największych asortymentów na rynku technik addytywnych w północnej Europie. Naszym celem jest dostarczenie drukarek 3D do zastosowań profesjonalnych oraz produkcji, niezależenie od gabarytów i materiałów wykorzystywanych w różnych branżach. Założone cele możemy realizować dzięki strategicznym partnerstwom z liderami rynku w tym z 3DSystems i Solidthiking.

Galeria
Artykuły powiązane