Blixet

Blixet
Dane firmy

Blixet Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 8
41-208 Sosnowiec
Poland

Email: [email protected]
Telefon: 602636119

Mapa
Opis

Blixet  Sp. z o.o. jest producentem profesjonalnych drukarek 3D  w technologii FFF, w swojej ofercie posiadamy aż 6 modeli drukarek 3D  z polami roboczymi w modelach B24 , EYE  220 x220 x240 mm aż do 700 x 700 x 1200 mm w modelu B120-multi. Pasja do druku 3D rozpoczęła się w 2009 roku kiedy to powstały pierwsze modele drukarek 3D o dużych polach roboczych skierowanych dla przemysłu pod nazwą 3DBOT .

Drukarki 3D produkowane przez Blixet mają zastosowanie tam gdzie potrzebny jest wydruk dużych gabarytów z zachowaniem wymiarowości, ale również mniejszych co czyni nasze drukarki 3D urządzeniami dostosowanymi do potrzeb każdego klienta .
Zapewniamy nie tylko  pełne wsparcie techniczne podczas wyboru urządzania, ale także serwis, szkolenie oraz fachowe doradztwo  w technologii druku 3D .

Blixet Sp. z o.o. poza produkcją drukarek 3D posiada w swojej ofercie również skanery 3D do skanowania obiektów dużych gabarytów, stacje graficzne oraz  filamenty do druku .

Pracujemy również nad drukiem 3D w technologii DPP , wkrótce odbędzie się premiera drukarki 3D w tej technologii .
Współpraca z nami oznacza dostęp do wieloletniego doświadczenia w technologii druku  trójwymiarowego, zapraszamy do współpracy nie tylko klientów ale również dystrybutorów na rynku Polskim i zagranicznym .

 

Oferta

Nasze Drukarki 3D:

Galeria
Artykuły powiązane