CORO Technology

CORO Technology
Dane firmy

CORO Technology
Kolejowa 2
33-132 Niedomice
Poland

Email: [email protected]
Telefon: 691-730-185

WWW: http://www.corotechnology.com/

Mapa
Opis

CORO Technology jest producentem drukarek 3D pracujących w technologii osadzania topionego materiału. Urządzenia wytwarzane są w Polsce z wykorzystaniem nowoczesnych metod obróbki materiału. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz przestrzeganie ściśle określonych tolerancji sprawia, że drukarki CORO Technology charakteryzują się nieprzeciętną jakością.

CORO Technology jest również producentem podkładek adhezyjnych COROPad, które zapewniają prawidłowe przywarcie pierwszej warstwy materiału, eliminując tym samym jeden z najczęstszych problemów z jakim spotykają się użytkownicy drukarek FDM/FFF.

Oferta

COROPad to specjalna podkładka adhezyjna dla drukarek 3D pracujących w technologii FDM/FFF. Tworzy ona idealną powierzchnię do druku dla większości dostępnych na rynku filamentów. Zapewnia prawidłowe przywarcie pierwszej warstwy, dzięki czemu wydruki nie odklejają się i zawsze wyglądają świetnie. Doskonale sprawdza się dla najczęściej wykorzystywanych materiałów, takich jak: ABS, czy PLA. Wysokotemperaturowy klej oraz odpowiednia sztywność podkładki pozwalają na bardzo prostą aplikację. Wystarczy odtłuścić stół roboczy i przykleić podkładkę, wszystko w 30 sek.

COROPad występuje w dziesięciu rozmiarach i pięciu wariantach kolorystycznych. Z łatwością można ją przycinać, dzięki czemu uzyskanie dowolnego kształtu nie stanowi problemu. Podkładki w odcieniach: szarości, granatu, purpury oraz morskim cechują się półprzeźroczystością, przez co podziałka na stole roboczym może być nadal widoczna.

Wraz z podgrzewanym stołem, COROPad tworzy najlepsze rozwiązanie dla druku 3D w technologii FDM/FFF.

  • Idealna dla ABS, PLA, PET, Laywood, Rubber filament.
  • Dzięki odpowiedniej sztywności, aplikacja na stół roboczy jest bardzo prosta i zajmuje ok. 30sek.
  • Możliwa ciągła praca w wysokich temperaturach.
  • Dostępna w 5 wariantach kolorystycznych.
  • Standardowe rozmiary: 100x100, 140x140, 165x165, 202x202, 165x255, 165x285, 202x255, 255x255, 300x300, 400x400.

RollerPrinter to drukarka 3D, która wykorzystuję kinematykę robota delty. Każdy element Roller Printer został stworzony z wysoką precyzją i dbałością o estetykę. W mechanice ruchu nie znajdują się plastikowe części, a wszystkie podzespoły wykonano z aluminium na wysokiej klasy obrabiarkach. Wykorzystano także mosiądz, stal nierdzewną, włókno węglowe, czy poliamid, gdyż najlepsze materiały i ich precyzyjna obróbka sprawiają, że Roller Printer drukuje niesamowite rzeczy z świetną jakością.

Pełną specyfikację urządzenia można zobaczyć na stronie producenta - http://www.corotechnology.com/polish/roller-printer/ 

Dodatkowo CORO Technology specjalizuje się w wytwarzaniu spersonalizowanych drukarek 3D. Każde przedsięwzięcie tego typu realizowane jest w ścisłej współpracy z klientem, a wiedza i doświadczenie zespołu dotycząca maszyn sterowanych numerycznie pozwala na wytworzenie drukarek 3D o bardzo dużym polu roboczym, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wydruku.

W ofercie posiadamy takze Filamenty firmy MIFON & CORO

Galeria
Artykuły powiązane
Function ("doGetItemsList") is not a valid method for this service