PRI-MAT 3D

PRI-MAT 3D
Dane firmy

PRI-MAT 3D Sp. z o. o.
ul. Górki 18/2
60-204 Poznań
Poland

Email: [email protected]
Telefon: (61) 641 29 29
Fax: (61) 641 29 30
WWW: http://pri-mat3d.pl

Mapa
Opis

Spółka PRI-MAT 3D powstała w 2015 roku. Od samego początku działalności pracowaliśmy nad stworzeniem wysokiej klasy filamentów do druku 3D.

Firmę tworzy młody i wykwalifikowany zespół, stworzony w oparciu o wzajemne zaufanie i ścisłą współpracę. Skutecznie wyszukujemy optymalne rozwiązania dla naszych odbiorców i stale podnosimy nasze kompetencje, co daje perspektywy na porównywanie naszej firmy z rynkowymi liderami. Jesteśmy otwarci na niestandardowe zlecenia produkcyjne. Tworzenie dedykowanych serii produktów pod konkretne zamówienie jest dla nas wyzwaniem, lecz nie stanowi problemu. Pełna kontrola procesów produkcji i archiwizacja parametrów umożliwia nam na szybką reakcję na oczekiwania naszych klientów.

Podczas procesu produkcyjnego wykorzystujemy najnowsze technologie, dzięki czemu możemy zaoferować wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Na bieżąco rozwijamy nasz park maszynowy, co pozwala nam utrzymywać najwyższe parametry wyrobów. Nie bez znaczenia jest również wykorzystywanie przez nas materiałów polimerowych od dostawców uznanych na arenie międzynarodowej.

Dlaczego my?

  • jesteśmy otwarci na niestandardowe zlecenia produkcyjne
  • posiadamy zaawansowany technicznie park maszynowy
  • nasze wyroby tworzymy z największą starannością
Oferta

Filament PLA z portfolio PRI-MAT 3D to wysokojakościowa oferta najpopularniejszego, w pełni biodegradowalnego materiału wykorzystywanego w technologii FDM/FFF. Produkt jest wytwarzany z materiałów dostarczanych przez uznanych na arenie światowej producentów materiałów polimerowych. Wykorzystanie dedykowanych barwników pozwala nam nie tylko określić kolorystykę w zgodzie z paletą RAL lecz także zagwarantować stabilność temperaturową w całym procesie druku. Oprócz standardowych filamentów PLA, produkujemy również filamenty oparte na PLA z domieszką włókien drewna (3D WOOD) lub korka (3D CORK), które oprócz nowego, ciekawego wyglądu posiadają również część właściwości fizycznych dodanych materiałów. Dodatkowo, planujemy w najbliższej przyszłości wprowadzić filamenty oparte na PLA z domieszkami metali, w tym aluminium czy miedzi.

Obecnie poszukujemy partnerów biznesowych w Polsce, Niemczech i UK. Jesteśmy otwarci na wszelkie rozmowy nt. możliwości współpracy.

Rodzaj materiału: 

Parametry:

  • Tolerancja średnicy: ±0,05 (mm)
  • Waga netto (filamentu): 800 (g)
  • Średnica: 1,75 (mm) - Długość filamentu: 290 (m)
  • Średnica: 2,85 (mm) - Długość filamentu: 110 (m)

 

 

Galeria
Artykuły powiązane
Nasze aukcje na Allegro