Printo3D.pl

Printo3D.pl
Dane firmy

Printo3D.pl
Króla Augusta 38
35-118 Rzeszów
Poland

Email: [email protected]
Telefon: +48 792 880 682

WWW: www.printo3d.pl

Mapa
Opis

Printo3D to firma zajmująca się produkcją drukarek 3D - założona w 2014 roku. Początkowo w spektrum zainteresowań i naszej działalności znajdowały się wszelkie urządzenia CNC m.in frezarki, grawerki i lasery CO2 by po jakimś czasie skupić się wyłącznie druku 3D i urządzeniach pracujących w technologii FDM/FFF. 
Jesteśmy producentem drukarek 3D, w tym naszej autorskiej serii urządzeń Printo. Produkujemy również repliki otwartych projektów OpenSource ze środowiska RepRap w wielu wariantach tj. np. popularna drukarka Josefa Prusy - Prusa i3.

Oferta

W naszej ofercie znajdziesz gotowe drukarki 3D plug&play oraz zestawy do samodzielnego montażu.

Printo H3 - Drukarka 3D do zastosowań pół-profesjonalnych. Urządzenie świetnie nadające się do firm, szkół oraz użytkowników oczekujących przejżystości i prostoty obsługi przy zachowaniu świetnej jakości druku 3D. Gotowa do pracy od momentu uruchomienia. Posiada możliwość zamknięcia obszaru roboczego dodatkowymi panelami bocznymi i frontowym.
Więcej informacji technicznych
 

Dla hobbystów amatorów posiadamy również wiele wariantów urządzeń do samodzielnego montażu, tj. Printo H2, Prusa i3.
Zapewniamy szerokie wsparcie techniczne dotyczące montażu oraz późniejszej obsługi drukarki. Nie zostajesz sam z manualem oraz garścią śrub, dokładnie posegregowane i opisane przez naszych pracowników komponenty ułatwiają pracę nad montażem.
Całą gamę drukarek 3D znajdziesz tutaj
 

Osoby pragnące samemu zaprojektować i zbudować urządzenie od podstaw znajdą u nas spory wybór komponentów, części i akcesoriów oraz materiały do druku 3D.

Galeria
Artykuły powiązane
Function ("doGetItemsList") is not a valid method for this service