STREFA USŁUG 3D

STREFA USŁUG 3D
Dane firmy

STREFA USŁUG 3D
al. Ludomira Różyckiego 1C pok.410
51-608 Wrocław
Poland

Email: [email protected]
Telefon: 510376353, 602760775

WWW: http://www.strefauslug3d.pl/

Mapa
Opis

STREFA USŁUG 3D to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca szeroko pojęte usługi 3D.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego podchodzimy do każdego indywidualnie, aby zaoferować produkty jak najlepiej dostosowane do ich potrzeb.
Chcemy się ciągle rozwijać poprzez inwestycje w nowoczesne technologie, a także rozszerzać współpracę z instytucjami naukowo-badawczymi, klastrami oraz instytucjami otoczenia biznesu. 

Oferta

Jednym z obszarów działalności naszej firmy jest druk 3D, czyli technologia przyrostowego wytwarzania przedmiotów (ang. Rapid Prototyping), gdzie niezależnie od wybranej technologii (FDM, SLS, SLA, POLYJET, itp.) tworzenie modelu sprowadza się do nakładania (także spiekania bądź utwardzania) warstw materiału, z którego powstanie wydruk 3D. 

Oferta STREFY USŁUG 3D obejmuje także projektowanie CAD (2D i 3D). Na życzenie naszego Klienta (w oparciu o dostarczoną dokumentację 2D) wykonujemy modele 3D, które to następnie wykorzystujemy w technologii druku 3D. Dzięki zespołowi inżynierów z działu R&D, w naszej firmie realizujemy także kompleksowe konstrukcje maszyn i urządzeń w oparciu o dostarczone założenia projektowe. 

STREFA USŁUG 3D jest także oficjalnym dystrybutorem profesjonalnych drukarek 3D – HBOT3D oraz FORM 2. Dostarczymy Państwu kompleksowe rozwiązanie w postaci drukarki 3D, niezbędnego oprogramowania, materiałów eksploatacyjnych, a także wdrożymy technologię szybkiego prototypowania w Państwa firmie.

Galeria
Artykuły powiązane