SUMARIS

SUMARIS
Dane firmy

SUMARIS
Graniczna 22, Złotniki
62-002 Suchy Las
Poland

Email: [email protected]
Telefon: +48 61 840 74 92
Fax: +48 61 840 74 93
WWW: http://www.sumaris.pl

Mapa
Opis

Projekt Sumaris to działalność usługowa, handel i szkolenia. Specjaliści z naszej firmy wykonują usługi związane z wykończeniem, naprawą i/lub modyfikacją powierzchni formujących form i innych narzędzi. Kompleksowy pakiet usług (spawanie, fakturowanie, grawerowanie, polerowanie) oraz dostęp do usług narzędziowych (elektrodrążenie, frezowanie, toczenie) pozwala na obsługę w całości zleceń naprawy lub modyfikacji form i narzędzi dla przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nasze zakłady usługowe znajdują się w Poznaniu,  Bydgoszczy, Warszawie i Gliwicach dzięki czemu jesteśmy bliżej naszych klientów, którzy korzystają od ręki z usług spawania i grawerowania, mobilnego serwisu i fachowego doradztwa naszych regionalnych handlowców. 
Specjalizujemy się w wykonywaniu wysokiej jakości faktur fotochemicznych (textur, grainingu)-  projekt Open Grain, oraz w laserowym spawaniu i grawerowaniu- Laser Point. 
Prowadzimy sprzedaż, niezbędnych przy budowie, wykańczaniu i naprawie form, profesjonalnych urządzeń, narzędzi i materiałów dla narzędziowców. Potrafimy doradzić, wyposażyć i przeszkolić personel pod kontem polerowania i naprawczego spawania form. W ofercie naszej firmy nie może zabraknąć mobilnego serwisu związanego z wykonaniem zleceń naprawy lub modyfikacji narzędzi o wadze powyżej 1 tony bezpośrednio w zakładzie klienta. W bogatym programie sprzedaży znaleźć można min.: urządzenia polerskie, mikrospawarki, spawarki laserowe, elektrowrzeciona, materiały spawalnicze, narzędzia i materiały do obróbki powierzchniowej/ polerowania (osełki szlif.,pasty diamentowe, filce, pilniki...) oraz środki do konserwacji i czyszczenia form. Firma prowadzi także regularnie specjalistyczne szkolenia z zakresu polerowania form i spawania naprawczego, dla narzędziowców i pracowników utrzymania ruchu, oraz dla kadry kierowniczej. 

Oferta

Teraz w naszej ofercie handlowej znajdziecie także drukarkę 3D do druku w metalach od O.R. Laser technology. To pierwsza taka drukarka SLM. Niedroga, przeznaczona zarówno dla małych jak i średnich firm i posiadająca ogromną gamę możliwości. ORLAS CREATOR w połączeniu z autorskim oprogramowaniem CAD / CAM i inteligentnym, przyjaznym dla użytkownika interfejsem ORLAS CREATOR® jest funkcjonalnym systemem drukującym 3D bez konieczności używania innych urządzeń lub oprogramowania. Drukarka ta pracuje w technologii przyrostowej z proszków metali co zapewnia niezwykle szybką drogę do zrealizowania pomysłu i wprowadzenia go na rynek. Metalowe detale mogą być wykonywane już w zaledwie kilka godzin, a możliwości tworzenia ich przy użyciu tej drukarki są nieograniczone.

 

Galeria
Artykuły powiązane