DRAGON 3D

DRAGON 3D
Dane firmy

DRAGON 3D
Spółdzielcza 4
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Poland

Email: [email protected]
Telefon: 791 600 210

WWW: http://www.dragon3d.pl , https://www.facebook.com/dragon3dpolska

Mapa
Opis

Jesteśmy polskim producentem drukarek 3D. Tworzymy maszyny według własnego projektu i konstrukcji.  Wykorzystujemy nasze autorskie, opatentowane rozwiązania.

Obecnie nasza siedziba znajduje się w Grodzisku Mazowieckim pod Warszawą.

Szczycimy się tym, że oferujemy produkty MADE IN POLAND!  Stawiamy na sprawdzone komponenty i solidną konstrukcję, definiujące polską jakość!

Firma postała na przełomie 2013/ 2014 roku dzięki pasji i wytrwałości kilku polskich inżynierów.

Pod koniec 2013 roku zaczęliśmy interesować się nową technologią- drukiem 3D. W marcu 2014r. światu przedstawiliśmy nasze pierwsze dziecko- rho 1.0.  Drukarka „biurkowa” (niewielka- wymiarami idealnie pasująca na biurko, drukująca przedmioty w wysokiej dokładności) dedykowana dla architektów, studentów i uczniów.

Rynek dalej się rozwijał, rosła świadomość klientów, a tym samym oczekiwania wobec naszych drukarek. Dlatego kontynuowaliśmy nasze prace rozwojowe. Nowe pomysły i doświadczenie zaowocowały stworzeniem nowych modeli drukarek jedno i dwugłowicowych.

Na przełomie 2014 i 2015 roku ukazała się nowa seria drukarek DRAGON 450, 500, 600 i 700 ze zindywidualizowanym polem roboczym- odzwierciedlenie szybkiej reakcji na potrzeby klientów.

W roku 2016 zakończyliśmy produkcję drukarek serii DRAGON.
W to miejsce wprowadziliśmy zaawansowaną technicznie serię drukarek TOWER. Nowa seria drukarek wyróżnia się zwiększonym polem roboczym, jeszcze solidniejszą konstrukcją oraz zmianą napędu. TOWER to przede wszystkim dokładność wydruku i niezawodność maszyny, która pozwala na wielogodzinną nieprzerwaną pracę drukarki.

 

Oferta

Dotychczas prowadzimy sprzedaż dla ściśle zdefiniowanych klientów . Naszym celem było stworzenie drukarki o łatwej obsłudze i niezawodnym działaniu, dla klientów których oczekiwania staramy się wypełniać.

Chcemy, aby nasze konstrukcje wyróżniały się solidnym korpusem wg rzetelnych zasad budowy maszyn, a mechanizmy znajdujące się wewnątrz, były trwałe i pracujące bezawaryjnie oraz bezpiecznie.

Mniej dbamy o design a więcej uwagi poświęcamy trwałości i niezawodności .

Budowa naszych drukarek pozwala na stosowanie ponadprzeciętnych prędkości druku.

Zobacz pełną specyfikację drukarek 3D w ofercie firmy:

W cenie drukarek wszyscy nasi klienci otrzymują 5 godzin podstawowego szkolenia z zakresu obsługi programów i obsługi samej drukarki.

Z uwagi na to że druk 3D jest dość trudny, firma Dragon 3D udziela wsparcia telefonicznego przez pierwszy rok od daty zakupu we wszelkich sprawach związanych z drukiem 3D.

Wywiad udzielony przez przedstawicieli firmy podczas targów 3D SHOW listopad 2014r. Warszawa

 

Galeria
Artykuły powiązane
Function ("doGetItemsList") is not a valid method for this service