DRAGON 3D

DRAGON 3D
Dane firmy

DRAGON 3D
ul. Rzemieślnicza 22
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Poland

Email: [email protected]
Telefon: 791 600 210

WWW: http://www.dragon3d.pl , https://www.facebook.com/dragon3dpolska

Mapa
Opis

Firma Dragon 3D istnieje od lutego 2014 r. Jesteśmy producentem drukarek 3D własnych konstrukcji. W marcu 2014 r. zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy pierwszą autorską drukarkę rho 1.0. która pracuje do dziś. Potem, poprzez ciężką pracę grupy inżynierów i elektroników, następował szybki rozwój i modernizacja naszych drukarek. Dzięki swoim pomysłom , doświadczeniu oraz życzliwej pomocy ludzi z branży 3D (których pozdrawiamy), wykonaliśmy trzy następne modele drukarek jedno i dwugłowicowych w technologii FFF (FDM).

Wyróżniamy się i specjalizujemy :

  • w projektowaniu i budowie drukarek , o dużym polu roboczym przeznaczonych do użytkowania w firmach
  • pełną opieką nad klientem, przez dość długi i trudny pierwszy okres po zakupie drukarki.

Zawsze stosujemy zasadę pierwszej wizyty ( spotkania) u klienta i doradzamy w zakresie optymalizacji zakupu.

Firma prowadzi bardzo dynamiczną popularyzację druku 3D wśród młodzieży szkolnej. W wielu lokalnych szkołach założyła kluby 3D w których prowadzi program edukacyjny oparty o druk 3D od podstaw, dla bardzo licznej grupy zainteresowanych. Ponadto kilka razy w tygodniu prowadzimy prezentacje głownie dla szkół. Spotyka się to z ogromnym zainteresowaniem.

Oferta

Dotychczas prowadzimy sprzedaż dla ściśle zdefiniowanych klientów . Naszym celem było stworzenie drukarki o łatwej obsłudze i niezawodnym działaniu, dla klientów których oczekiwania staramy się wypełniać.

Chcemy, aby nasze konstrukcje wyróżniały się solidnym korpusem wg rzetelnych zasad budowy maszyn, a mechanizmy znajdujące się wewnątrz, były trwałe i pracujące bezawaryjnie oraz bezpiecznie.

Mniej dbamy o design a więcej uwagi poświęcamy trwałości i niezawodności .

Budowa naszych drukarek pozwala na stosowanie ponadprzeciętnych prędkości druku.

Zobacz pełną specyfikację drukarek 3D w ofercie firmy:

  • Dragon 450 
  • Dragon 500 
  • Tower
  • TOWER 1000
  • Dragon Grand - drukarki na indywidualne zamówienie klientów o obszarze roboczym do 1 200 x 1 200 x 1 200 mm. – cena ustalana indywidualnie

W cenie drukarek wszyscy nasi klienci otrzymują 5 godzin podstawowego szkolenia z zakresu obsługi programów i obsługi samej drukarki.

Z uwagi na to że druk 3D jest dość trudny, firma Dragon 3D udziela wsparcia telefonicznego przez pierwszy rok od daty zakupu we wszelkich sprawach związanych z drukiem 3D.

Wywiad udzielony przez przedstawicieli firmy podczas targów 3D SHOW listopad 2014r. Warszawa

 

Galeria
Artykuły powiązane
Nasze aukcje na Allegro