Druk 3D

BIBUS MENOS Sp. z o.o.

DANE FIRMY:

BIBUS MENOS Sp. z o.o.
ul. Spadochroniarzy 18
80-298 Gdańsk
Polska

Telefon: (+48) 58 660 95 95

Email[email protected]
WWWwww.drukarki3d.pl

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:

BIBUS MENOS Sp. o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku jako spółka MENOS Sp. z. o.o., po czym po kilku latach weszliśmy w skład Holdingu BIBUS. Holding działa w ponad dwudziestu krajach Europy i Azji. Dzięki temu mamy możliwość aktywnego korzystania z ponad sześćdziesięcioletniego doświadczenia oraz multikulturowego know-how Grupy BIBUS.

Dział Drukarek 3D powstał w 2006 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na usługi drukowania 3D oraz coraz większe zainteresowanie systemami szybkiego prototypowania.

Swoją przygodę z technologiami przyrostowymi zaczęliśmy od współpracy z firmą Z-Corporation, rozszerzając później naszą ofertę o technologie firm Objet Geometries (obecnie Stratasys) oraz EOS. Od roku 2016 zostaliśmy partnerem takich firm jak Lithoz, 3D Micro Print oraz MakerBot, a od 2017 jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Rapid Shape. Obecnie współpracujemy z liderami w branży druku 3D proponując Państwu technologie:

OFERTA

Dział Drukarek 3D firmy BIBUS MENOS oferuje kompleksowe rozwiązania, aby sprostać określonym wyzwaniom stawianym przez przedsiębiorstwa z wielu gałęzi przemysłu. Oprócz systemów przyrostowych (drukarek 3D), w wachlarz rozwiązań wchodzą materiały do druku 3D wykorzystywane we wszystkich technologiach druku 3D, oprogramowania do zarządzania plikami CAD firmy Materialise, jak również rozbudowanych usług (wydruki 3D, szkolenia z druku 3D, serwis) i produktów uzupełniających.

Drukarki 3D
Systemy FDM  
Systemy DLP 
Systemy SLS 
Systemy DMLS 
Systemy LCM 
Medycyna i stomatologia 
Urządzenia Peryferyjne
Wydruki 3D 
Oprogramowanie 
Wycena online modeli 3D
Szkolenia
Serwis 

Comments are closed.