Buccaneer 3D, osławiona i długo oczekiwana drukarka 3D singapurskiej firmy Pirate3D, dziś zadebiutuje na Kickstarterze. Firma wystawia drukarkę do przedsprzedaży i będzie przyjmować pierwsze zamówienia. Cena urządzenia, która została ustalona na poziomie 347 $ (ok. 1200 PLN), będzie jeszcze niższa dla tych, którzy zdecydują się wesprzeć finansowo projekt. Dla pierwszych osób wspierających kampanię firmy na Kickstarterze, drukarka będzie sprzedawana po… 247 $, a więc niespełna 900 PLN!

Źródło: www.pirate3d.com/kickstarter

Źródło: www.pirate3d.com/kickstarter

Jak już kilkakrotnie pisaliśmy, celem firmy jest sprawienie, aby ich drukarka trafiła do każdego domu na świecie. Aby spróbować urzeczywistnić to utopijne marzenie, Pirate3D stawia na wyjątkowo niską cenę urządzenia i prostotę jej obsługi. Drukarka ma być gotowa do użycia natychmiast po wyjęciu jej z pudełka i podłączenia do prądu.

Źródło: www.pirate3d.com

Źródło: www.pirate3d.com

Firma planuje rozpoczęcie wysyłki urządzeń na koniec bieżącego roku. Ponadto, na oficjalnym firmowym kanale na YouTube, Pirate3D zaprezentowali 2 filmy: pierwszy pokazujący mechanizm drukujący Buccaneera i sposób jego pracy, drugi pokazujący wstępną zajawkę oprogramowania do druku.

Link do kampanii na Kickstarterze: http://pirate3d.com/kickstarter/

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować