CadXpert – czołowy dystrybutor drukarek 3D w Polsce, reprezentujący markę Stratasys/MakerBot, otrzymał prestiżowy tytuł „MakerBot Authorized Partner Professional”, czyli najwyższy status dostawcy produktów tej firmy. Firma zawdzięcza to wyróżnienie fantastycznym wynikom sprzedażowym osiągniętym w 2015 roku, a także planom jakie zamierza zrealizować w tym roku.

CadXpert zajmuje się sprzedażą drukarek 3D MakerBot od połowy 2013 r. i jest ich wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem w naszym kraju. Firma jest jednym z liderów sprzedaży MakerBotów w Europie (szczególnie modeli typu Z18), co zostało docenione zarówno przez Stratasysa – właściciela tej marki, jak również przez przedstawicieli rodzimej branży druku 3D, którzy przyznali CadXpertowi tytuł II najlepszego dystrybutora niskobudżetowych drukarek 3D w Polsce w 2014 i 2015 roku.

Oprócz MakerBotów, CadXpert posiada w ofercie profesjonalne maszyny Stratasysa, jak również duńskiego Blueprintera drukującego w technologii SHS. Firma jest powiązana kapitałowo z VPI Polska, które dystrybuuje w kraju profesjonalne drukarki 3D francuskiego Prodways oraz specjalistyczne oprogramowanie ESI Group.

CadXpert 2

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like