Stratasys jest wiodącym producentem drukarek 3D i materiałów eksploatacyjnych wysokiej jakości, dedykowanych zarówno dla przemysłu, jak i również medycyny oraz stomatologii. Posiada liczne grono dystrybutorów. Tych najlepszych odznacza tytułem Platinum Partner, poświadczającym o najwyższym standardzie obsługi klienta. Jest to gwarancja wysokich kompetencji, zaplecza technologicznego i niezbędnej wiedzy dystrybutora. CadXpert, jako pierwszy polski dostawca został wyróżniony certyfikatem Platinum za swoje wysokie wyniki sprzedaży i wkład w rozwój marki Stratasys na polskim rynku. 

Od 2013 roku CadXpert dostarcza rozwiązania z zakresu wytwarzania przyrostowego w Polsce. Był jedynym z pierwszych dostawców maszyn i materiałów eksploatacyjnych w druku 3D w kraju. Firma zbudowała swoją pozycję na rynku stawiając na innowacyjność i zapewniając swoim klientom najwyższy poziom obsługi. CadXpert pomaga klientom zrozumieć druk 3D i dostrzec korzyści, jakie płyną z wdrożenia go do swojej firmy. Dzięki zaangażowaniu pracowników i właścicieli, spółce udało się nawiązać współpracę ze Stratasys. Aktualnie jest wiodącym dostawcą rozwiązań do druku 3D. 

Jak mówi Senior Sales Manager w Stratasys, Simon Brandon, firma jest pod wrażeniem osiągnięć CadXpert i ich profesjonalnego podejścia do klienta. Ogrom wiedzy i ich kompetencje pomagają wdrażać rozwiązania z zakresu druku 3D nie tylko do codziennej działalności, ale również jako wsparcie produkcji, zastosowania dla branży motoryzacyjnej, lotniczej, kolejowej, medycyny czy stomatologii. Oferują swoim klientom dostęp do najnowszych technologii i fachowej wiedzy, pokazując polskim klientom potencjał wytwarzania przyrostowego w wielu branżach. 

Uzyskane przez CadXpert wyróżnienie jest nagrodą za lata ciężkiej pracy całego zespołu i zaufania klientów, stawiających na innowacyjność. Tytuł Platinum Partner jest również dowodem rozwoju i otwartości polskich przedsiębiorców oraz kształconych na nowe technologie. Za sprawą wdrożeń CadXpert, pokazują jak duży potencjał kryje się w wytwarzaniu przyrostowym. Firma pragnie gorąco podziękować swoim klientom i partnerom za wkład w osiągnięcie sukcesu. 

Patrycja Gwiazda
Inżynier biomedyczny zainteresowany niekonwencjonalnym i innowacyjnym podejściem do medycyny oraz jej połączeniem z nowoczesną technologią.

    Comments are closed.

    You may also like