CadXpert, czołowy dystrybutor drukarek 3D w Polsce, posiadający w ofercie takie marki jak MakerBot, czy Blueprinter, poszerza swoją ofertę o filamenty Fiberlogy. Do tej pory firma sprzedawała wyłącznie materiały eksploatacyjne MakerBota, jednakże wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów postanowiła wprowadzić alternatywne rozwiązania. CadXpert podkreśla, że użytkowanie drukarek 3D, nie wymaga korzystania tylko i wyłącznie z oryginalnych materiałów.

Fiberlogy to marka należąca do firmy Fiberlab S.A., która pojawiła się na rynku na początku bieżącego roku. Jej premierowym produktem było HD PLA, charakteryzujące się uzyskiwaniem właściwości ABS po wygrzaniu w piecu. W rezultacie, wydruk jest twardszy, zyskuje odporność temperaturową do 140°C i łatwo poddaje się obróbce mechanicznej. Równocześnie, w trakcie procesu drukowania 3D nie wydziela charakterystycznego zapachu topionego plastiku.

HD PLA Fiberlogy charakteryzuje się tolerancją wymiarową na poziomie +/- 0,02 mm oraz dużą łatwością drukowania. Osoby zainteresowane otrzymaniem próbki materiałów są proszone o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem  formularza na stronie CadXpert.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować

Więcej w CadXpert