CadXpert, polski dystrybutor urządzeń do wytwarzania przyrostowego, otworzył showroom w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23. W związku z uruchomieniem lokalu, firma zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się w dniach 26-31 lipca, od poniedziałku do soboty w siedzibie CadXpert. 

W showroomie znajduje się ponad 12 różnych modeli drukarek 3D, w tym nowości 2021 roku Stratasys F770, wielkogabarytowa maszyna FDM oraz Formlabs Fuse 1, pierwsze urządzenie SLS od Formlabs. Oprócz nich w lokalu znajduje się wiele innych produkcyjnych i desktopowych drukarek 3D oraz wielofunkcyjnych skanerów 3D wiodących producentów. Zapisz się na spotkanie i zobacz z bliska profesjonalne systemy do druku 3D oraz najnowsze skanery 3D. 

Showroom jest zlokalizowany na dwóch poziomach: na jednym z nich znajdują się produkcyjne drukarki 3D dedykowane dla przemysłu, w tym Stratasys Fortus 450mc, Stratasys F770 i Stratasys F123 Series. Nie zabraknie również nowości z zakresu wytwarzania SLS – Formlabs Fuse 1 wraz ze stacją do separacji proszku Fuse Sift. 

Drugie piętro obejmuje ekspozycję urządzeń do wytwarzania przyrostowego klasy desktop – operujące w technologii SLA/LFS Formlabs Form 3 oraz wielkoformatową Form 3L. Oprócz tego, odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć wiele innych modeli, w tym drukarki 3D MakerBot z serii METHOD, wspierane przez Stratasys. 

Drukarki 3D to nie jedyne urządzenia, które będzie można poznać bliżej w showroomie CadXpert. Firma jest dystrybutorem skanerów 3D do różnych zastosowań – profesjonalnych Shining 3D, dedykowanych dla branży stomatologicznej DOF czy wielkoformatowych Faro Focus. Szereg modeli pokazowych z drukarek 3D dostępnych na miejscu, pozwoli poznać potencjał tych urządzeń i wybrać odpowiednią maszynę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. 

W ciągu dni otwartych, trwających od 26 do 31 lipca, można umówić się na indywidualne spotkanie z przedstawicielem CadXpert lub grupowe oprowadzanie po showroomie. We wtorek i czwartek o godzinie 11 odbędą się prezentacje pracy z drukarką 3D Formlabs Fuse 2 i stacją do separacji proszku Fuse Sift. 

Dni Otwarte w nowym Salonie Druku 3D

Kraków, ul. Ciepłownicza 23
26 – 31 lipca 2021
poniedziałek – piątek w godz. 8-19
sobota w godz. 9-15

Z uwagi na obostrzenia sanitarne związane z pandemia COVID-19 organizator prosi o rejestrowanie swojej wizyty poprzez formularz dostępny na stronie wydarzenia.

Więcej szczegółów i formularz rejestracyjny.

Źródło: materiały prasowe CadXpert

Patrycja Gwiazda
Inżynier biomedyczny zainteresowany niekonwencjonalnym i innowacyjnym podejściem do medycyny oraz jej połączeniem z nowoczesną technologią.

    Comments are closed.

    You may also like