CD3D otwiera swój SHOWROOM w Łodzi

0

Na przestrzeni lat, przedstawiając Centrum Druku 3D zawsze mówiłem, że „jesteśmy z internetu„. Mimo że siedziba naszej firmy mieści się w robiącym spore wrażenie biurowcu Bionanoparku, który otoczony jest zewsząd zielenią, nigdy specjalnie jej nie eksponowaliśmy. Teraz postanowiliśmy to zmienić i w piątym roku działalności w symboliczny sposób przejść z rzeczywistości cyfrowej w realną – dziś oficjalnie otwieramy to, nad czym pracowaliśmy przez ostatnich kilka tygodni – SHOWROOM CD3D.

Showroom CD3D to jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie otrzymacie kompleksową wiedzę na temat różnych obszarów technologii druku 3D, zobaczycie w akcji szereg najpopularniejszych drukarek 3D oraz zamówicie wydruki próbne. Na podstawie rozmów z naszymi gośćmi, pomożemy dobrać właściwą technologię druku 3D do przedstawionych potrzeb i zarekomendujemy najbardziej optymalne rozwiązania. Nasz Showroom mieści się w siedzibie CD3D w Łodzi, w Bionanoparku, przy ul. Dubois 114/116.

Ważna informacja – nie sprzedajemy prezentowanych drukarek 3D, przekazujemy jedynie informacje na ich temat oraz kontaktujemy z wybranymi dystrybutorami. CD3D od wielu lat udziela konsultacji w zakresie wdrożenia technologii przyrostowych w przedsiębiorstwach, szkołach i uczelniach wyższych, jak również instytucjach publicznych. Konsultacje są bezpłatne – wystarczy jedynie skontaktować się z nami i umówić na spotkanie.

Na miejscu znajdziecie najpopularniejsze drukarki 3D, jakie funkcjonują na rynku: The Form 2, Ultimaker 3 i Ultimaker 3 Extended, XYZPrinting da Vinci Pro 1, XYZPrinting da Vinci Junior Mix, XYZ Priniting da Vinci miniMaker, Zortrax M200, Zortrax M300, Zortrax Inventure oraz Monkeyfab PRIME (x2) i Panowin F1. Łącznie 12 urządzeń, a gdyby doliczyć do tego Tronxy X1, którego specjalnie nie eksponujemy, to nawet 13.

Prezentowane urządzenia cechują się różnymi parametrami technicznymi i są dedykowane dla różnych grup odbiorców (przemysł, medycyna, edukacja, użytkownicy domowi). Ponadto prezentujemy inne rozwiązania technologiczne, w postaci druku 3D z żywic światłoutwardzalnych w technologii PolyJet, druku 3D ze sproszkowanych tworzyw sztucznych w technologii SLS oraz druku 3D ze sproszkowanych metali w technologii SLM.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Umów się na bezpłatne konsultacje:

tel.: (+48) 536 954 666
e-mail: [email protected]

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.