CD3D – wydawca największych w Polsce portali poświęconych technologiom przyrostowym Centrum Druku 3D i 3D Printing Center oraz uznana firma szkoleniowa i doradcza poszerza swoją działalność o kolejne usługi – produkcję addytywną. W oparciu o własny park maszynowy oraz sieć firm partnerskich CD3D jest w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie zarówno o charakterze jednostkowym jak i niskoseryjnym. Co więcej, dzięki współpracy z wybranymi firmami jest w stanie zrealizować projekty także w oparciu o inne technologie wytwórcze jak formowanie próżniowe (vacuum casting) czy frezowanie CNC.

Technologie przyrostowe jakie znajdują się w ofercie CD3D to: FDM (w oparciu o przemysłową drukarkę 3D Stratasys Fortus 380 mc) FFF (w oparciu o 15 drukarek 3D klasy desktop i prosumer), SLA i UV LCD (żywice światłoutwardzalne), MJF (druk 3D ze sproszkowanych poliamidów) i DMP (druk 3D z metali). Jeśli chodzi o vacuum casting możliwa jest produkcja detali z elastomerów i silikonów. Cała produkcja jest zoptymalizowana pod produkcję niskich serii, sięgających nawet kilku tysięcy sztuk detali w bardzo rozsądnych terminach realizacji.

Projekty są realizowane z renomowanymi firmami, specjalizującymi się w określonych technikach wytwórczych:

Partnerami technologicznymi w obszarze materiałów są:

Partnerem technologicznym w obszarze materiałów klasy przemysłowej jest Spectrum Group – jeden z największych producentów materiałów do druku 3D w Europie, z biurami w Polsce i USA, posiadający w ofercie szereg unikalnych i specjalistycznych materiałów do produkcji addytywnej.

Partnerem technologicznym w obszarze materiałów antybakteryjnych jest Copper3D – chilijski producent materiałów do druku 3D domieszkowanych nanocząsteczkami miedzi. Firma jest twórcą masek ochronnych NANOHACK, których CD3D jest autoryzowanym producentem.

Szczegółowe informacje na temat świadczonych usług są dostępne na poniższych stronach internetowych. Z przyjemnością udzielimy również dodatkowych informacji drogą telefoniczną lub mailową:

WYŚLIJ E-MAILA:
[email protected]

ZADZWOŃ: (+48) 536 954 666

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować

Więcej w CD3D