Od lutego br. CD3D świadczy usługi druku 3D w technologii FDM. Do tej pory czyniliśmy to w ramach współpracy z krakowską firmą 3D Trades, jednakże w zeszłym tygodniu ta współpraca się zakończyła, a firmą z którą postanowiliśmy się związać w zakresie tych usług jest Generum Sp. z o.o. – firma kierowana przez doskonale znanego w rodzimej branży druku 3D Mirka Jaskułowskiego, właściciela i operatora marki Printila.com i platformy internetowej druk.xyz. Zmiana wiąże się również z przeniesienie usług druku 3D z Krakowa do Łodzi, gdzie mamy swoją siedzibę. Zapewni nam to lepszą kontrolę nad zamówieniami i wyższą jakość realizowanych prac. Projekty będą realizowane pod marką druk.xyz.

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku 3D Trades, projekty będą realizowane na drukarkach 3D Zortrax M200 oraz dodatkowo na Up! Plus 2. Dzięki temu połączeniu będziemy w stanie poprawić jeszcze bardziej jakość wydruków jak również zoptymalizować ich cenę. Wszystkich zainteresowanych współpracą w zakresie usług druku 3D w technologii FDM zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail:

[email protected]

Jeśli chodzi o firmę 3D Trades, to pragniemy jej serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę, w dalszym ciągu polecając jej usługi.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować