CD3D

CD3D Sp. z o.o.

DANE FIRMY:

CD3D Sp. z o.o.
ul. Dubois 114/116
93-465 Łódź
Polska

Email[email protected]
Telefon: (+48) 534 176 641

WWWhttps://centrumdruku3d.pl
WWW: https://3dprintingcenter.net

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:

CD3D Sp. z o.o. – znane szerzej jako Centrum Druku 3D, to firma zajmująca się szeroko pojętymi usługami związanymi stricte z technologią druku 3D. Głównym obszarem naszej działalności jest prowadzenie największego portalu informacyjnego: www.centrumdruku3d.pl, który od początku 2013 roku dostarcza swoim czytelnikom najświeższych informacji z zakresu druku 3D, drukarek 3D oraz materiałów eksploatacyjnych. Ponadto firma świadczy usługi consultingowe i doradcze, szkoleniowe oraz PR dla firm z branży druku. Szczegółowe informacje na temat zakresu działalności firmy znajdą Państwo w dziale OFERTA.

Portal Centrum Druku 3D jest absolutnym liderem jeśli chodzi o sferę technologii druku 3D w polskim internecie. Mimo relatywnie krótkiego stażu, na naszych artykułach „wychowało się” już bardzo wielu użytkowników drukarek 3D, którym doradzaliśmy wybór bądź to określonej technologii, bądź danego urządzenia. Co ważne – nigdy nie zajmowaliśmy się sprzedażą drukarek 3D ani materiałów eksploatacyjnych, dzięki czemu pozostawaliśmy i pozostajemy całkowicie niezależni wobec producentów lub dystrybutorów drukarek 3D.

OFERTA:

Oprócz sfery publicystycznej, na Centrum Druku 3D znajdują się unikalne pod względem funkcjonalności działy, zapewniające kompleksową informację nt. urządzeń, materiałów eksploatacyjnych oraz firm tworzących polską branżę druku 3D:

  • BAZA DRUKAREK 3D – największy katalog drukarek 3D, zawierający szczegółowe informacje nt. cen i parametrów technicznych
  • BAZA MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D – największy katalog filamentów, zawierający szczegółowe informacje nt. cen i parametrów technicznych
  • BAZA FIRM – największy katalog tworzących rodzimą branżę druku 3D; gdzie oprócz danych teleadresowych znajdują się szczegółowe opisy działalności, galerie zdjęć oraz bezpośrednie linki do aukcji na Allegro, aktualizowane w czasie rzeczywistym (o ile dana firma wystawia swoje produkty lub usługi na Allegro).

Jeśli chodzi o usługi consultingowe i doradcze, usługi szkoleniowe i PR, CD3D współpracuje z czołowymi firmami z branży druku 3D oraz firmami, które planują w nią wejście, bądź poszerzenie swojej oferty o druk 3D.

GALERIA:

Brak możliwości dodawania komenarzy

Więcej w CD3D