CD3D Sp. z o.o. – firma wydawnicza, szkoleniowa i doradcza specjalizująca się w tematyce szeroko pojętych technologii przyrostowych, wprowadza do oferty usługę druku 3D z metalu. Zamówienia będą realizowane w oparciu o przemysłową drukarkę 3D ProX DMP 320 firmy 3D Systems. Oprócz produkcji samych wydruków 3D, CD3D zapewnia kompleksową obsługę w zakresie doradztwa w wyborze najlepszego stopu metalu odpowiedniego do realizacji zamówienia oraz pełny post-processing wydrukowanych detali.

Aktualnie CD3D realizuje zamówienia na wydruki przestrzenne w kooperacji z firmą KOMBI 3D, która realizuje je w technologiach FDM i SLS. Niezależnie od tego, spółka podejmuje się realizacji specjalnych zleceń wykonywanych w innych technologiach – w tym z żywic światłoutwardzalnych metodami SLA czy PolyJet. Poszerzenie oferty o druk 3D z metalu w technologii DMP (Direct Metal Printing) czyni ją w pełni kompleksową i komplementarną.

Drukarka 3D ProX DMP 320 jest wysokowydajnym systemem do druku 3D z wykorzystaniem sproszkowanych metali, o obszarze roboczym na poziomie 275 x 275 x 420 mm. Jest to zarazem największa i najnowocześniejsza maszyna do metalu produkowana przez 3D Systems.

.

Szczegółowe informacje na temat nowych usług, ich wycen oraz warunków realizacji można uzyskać pod adresem e-mail: [email protected] lub numerem telefonu:  (+48) 536 954 666.

CD3D
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w CD3D