W dniu dzisiejszym (04.12.2014) w Gliwicach, w Bo Grill & Restaurant, przy ul. Plebańskiej 5 w Gliwice, odbędzie się czwarte spotkanie TechKlubu Gliwice, na którym pojawię z krótką prelekcją nt. technologii druku 3D. Oprócz mnie pojawi się kilka innych znamienitych gości – w tym EKOTERIA, czyli Karol Krawczyński z żoną Kasią. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 17:00, zgłoszenia można przesyłać z tego adresu.

Sieć Tech Klubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie” realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce każdego miesiąca odbywają się spotkania, które podejmują kwestie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji.

Program wydarzenia:

  • 17:00 – Wprowadzenie – Agnieszka Bilska, Lider TechKlub Gliwice
  • 17:00 – 17:30 – Śląsk, Sztuka i Nowe Technologie – czyli o najnowszych technikach popularyzacji działalności organizacji pozarządowych. Grzegorz Zajączkowski
  • 17:30 – 18:00 – Paweł Ślusarczyk – https://centrumdruku3d.pl/
  • 18:00 – 18:45 – Jak prowadzić wydarzenia w Internecie – współpraca WOŚP i lokalnych sztabów. WOŚP – Aleksandra Roczek
  • 18:44 – 19:00 – Networking – porozmawiajmy o tym!
  • 19:00 – Zakończenie spotkania

Spotkaniu będzie towarzyszyła ekspozycja drukarek 3D Monkeyfab PRIME oraz MakerBot Replicator. Serdecznie zapraszamy!

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News