Centrum Druku 3D Kieleckiego Parku Technologicznego poszukuje parterów biznesowych do współpracy związanej ze sprzedażą i rozwojem usług oferowanych przez jednostkę. Centrum oferuje usługi w zakresie: projektowania, tworzenia prototypów, produkcję krótkoseryjną, a także obróbkę wydrukowanych modeli.

Na naszym portalu opisywaliśmy w zeszłym roku wydarzenie związane z premierą drukarki 3D ProX™500 Plus drukującej w technologii SLS. Centrum Druku 3D Kieleckiego Parku Technologicznego jest jednym z najbardziej nowatorskich centrów tego typu w kraju. Jego oferta jest skierowana do przedsiębiorców, projektantów i biur konstrukcyjno-projektowych z kraju i zagranicy. Modele wydrukowane w Kielcach mogą być z powodzeniem zamawiane przez takie branże jak przemysł tworzyw sztucznych, motoryzacja, elektronika, medycyna, wzornictwo przemysłowe, architektura, lotnictwo, a nawet kosmonautyka czy przemysł zbrojeniowy.

Kolejnym znanym wydarzeniem związanym z Centrum Druku 3D Kieleckiego Parku Technologicznego był wydruk 3D płodu w technologii SLS. Wydruk 3D został wykonany na wspomnianej wyżej drukarce 3D Systems ProX 500 Plus, będącej na wyposażeniu Centrum Druku 3D Kieleckiego Parku Technologicznego.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel.: 41 278 72 12 lub kierować zapytania na adres email.

kiecle wspol

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować