Gdy trzy miesiące temu uruchamialiśmy na CD3D szkolenia z podstaw druku 3D byłem nastawiony dość sceptycznie do tego projektu… Szczerze mówiąc najbardziej obawiałem się tego, że nikt nie będzie tym w ogóle zainteresowany. Tymczasem zainteresowanie przerosło moje największe oczekiwania! Podczas kilku edycji jakie miały miejsce w sierpniu i wrześniu uświadomiliśmy sobie jak wielki jest głód i potrzeba wiedzy na temat technologii druku 3D. Dlatego postanowiliśmy iść krok dalej i przygotować coś, co po raz kolejny wyznaczy nowe kierunki i standardy… Centrum Szkoleniowe CD3D – miejsce, gdzie zdobędzie się kompleksową wiedzę z zakresu druku 3D i powiązanych z tym zagadnień.

Poprzednie szkolenia z „ABC druku 3D” jakie realizowaliśmy przy współpracy z Rabbit Form były bardzo dobre (świadczy o tym ilość uczestników!), ale uznaliśmy, iż potrzebujemy czegoś jeszcze lepszego, doskonalszego na jeszcze wyższym poziomie. Stąd też poszerzenie naszej oferty szkoleń o szereg specjalistycznych tematów, które po raz pierwszy są dostępne w jednym miejscu. Aktualnie posiadamy w ofercie:

Druk 3D w praktyce

Powyższe tematy są dopiero początkiem tego co wkrótce trafi jeszcze do naszej oferty. Przy ich tworzeniu i prowadzeniu zaprosiliśmy znane i szanowane firmy z branży druku 3D w Polsce:

  • SYGNIS Sp. z o.o.
  • DIM-CAD Sp. z o.o.
  • Monkeyfab
  • Get3D
  • 3NOVATICA Sp. z o.o.

Ponadto jesteśmy w trakcie uzgadniania szczegółów dot. sprzedaży profesjonalnego oprogramowania z poziomu naszej platformy szkoleniowej przy współpracy z firmą DATACOMP Sp. z o.o.

Szkolenia odbywają się w Łodzi w Łódzkim Parku Technologicznym lub w Warszawie w siedzibie firmy SYGNIS.

Szkolenia wdrożeniowe

Kolejną nowością są szkolenia wdrożeniowe z drukarek 3D. Jeżeli ktoś zdecyduje się na zakup wybranego modelu drukarki 3D za naszym pośrednictwem, nasi specjaliści przywiozą ją do na miejsce do firmy i przeszkolą wszystkie zainteresowane tym osoby. Aktualnie w naszej ofercie są szkolenia z dwóch modeli drukarek 3D:

Wkrótce oferta zostanie poszerzona o kolejne modele urządzeń.

Skanowanie 3D

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniach z druku 3D i/ lub skanowania 3D oraz szkoleń wdrożeniowych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu:

Anna Ślusarczyk
tel.: (+48) 784 668 686
e-mail: [email protected]
szkolenia.centrumdruku3d.pl

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

1 Comment

  1. Ciekawe pierwsze szkolenie na liście. Szczególnie jestem ciekaw wyjaśnień w zakresie: „Wyjaśnimy np. dlaczego drukarki 3D drukujące z metalu jeszcze długo nie zagoszczą w domach lub biurach oraz jak wiele dodatkowych kosztów jest związanych z ich instalacją i bieżącym użytkowaniem.”. 🙂 Niestety z braku czasu i wolnych funduszy na razie się nie zdecyduję.
    Pomysł z rozbudową liczby i tematyki szkoleń popieram. Niech wzrasta świadomość możliwości jakie dają technologie generatywne.

Comments are closed.

You may also like

More in News