CD3D, znane szerzej jako Centrum Druku 3D, to największy portal poświęcony technologii druku 3D w Polsce, doskonale znane na świecie (a przynajmniej w Europie). Istnieje od stycznia 2013 r., dokumentując wszystkie najważniejsze wydarzenia z branży druku 3D – zarówno w Polsce jak i na świecie.

To u nas po raz pierwszy przeczytaliście o sprzedaży 5000 szt. drukarek 3D Zortraxa do Della, o światowych premierach Up! BOX, Buildera EXTREME, GAI Multitool, 3DGence, Spectrum Filaments oraz wielu, wielu innych nowościach. Wspieramy największe i najważniejsze imprezy branżowe w kraju i w Europie. Przeprowadzamy wywiady, zdajemy relacje w targów i eventów – jesteśmy zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego i istotnego.

Jeśli chciałbyś / chciałabyś dołączyć do naszego zespołu – teraz nadarza się jedyna w swoim rodzaju okazja! Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko redaktora i czekamy na wasze zgłoszenia!

CD3D rozwija się cały czas i czyni to bardzo dynamicznie. Ma to swoje dobre i złe strony… Dobre to oczywiście sam wzrost i szereg korzyści i możliwości z tego płynących, złe to… brak rąk do pracy. Nasz skromny, czteroosobowy zespół robi co może, ale w dalszym ciągu pozostaje mnóstwo ciekawych rzeczy do opisania i przetestowania, na co po prostu brakuje nam czasu… Stąd też decyzja o poszerzeniu naszego składu osobowego o redaktorów, którzy wznieśliby nasz portal na jeszcze wyższy niż do tej pory poziom.

To czego oczekujemy to:

  • umiejętność artykułowania ciekawych myśli i spostrzeżeń na temat druku 3D i pokrewnych mu technologii w sposób pisemny; innymi słowy – musicie fajnie i ciekawie pisać 🙂 super jeśli macie już jakieś publikacje na koncie – chociaż nie jest to wymagane
  • przynajmniej podstawowa znajomość technologii druku 3D i umiejętność obsługi drukarek 3D; WAŻNE: nie poszukujemy specjalistów od RepRapów; preferowane są osoby, które miały styczność (np. na studiach) z technologiami profesjonalnymi (żywice, proszek etc.) i wierzą, iż to tam leży przyszłość druku 3D, a nie w tanich druciakach, które każdy będzie miał we własnym domu
  • jeżeli nie posiadasz drukarki 3D i nigdy jej nie obsługiwałeś(-aś), ale pasjonują cię nowe technologie przemysłowe, a na dodatek jesteś świetnym projektantem i modelarzem 3D – z chęcią usłyszymy twoją historię i poznamy twoje przemyślenia na ten temat; jeśli spełnisz pierwszy warunek, całkiem możliwe, iż będziemy w stanie zaproponować ci coś ciekawego?
  • preferowane są osoby z Łodzi i okolic, jednakże z chęcią nawiążemy również współpracę zdalną z osobami z dowolnego zakątka Polski.

Gdybyście mieli wątpliwości, czy podołacie oczekiwaniom czytelników CD3D, poniżej znajdziecie teksty, które im odpowiadają. Jeżeli potrafisz pisać tak jak:

…to z chęcią przywitamy cię na naszym pokładzie!

To co możemy zaproponować to wynagrodzenie za opublikowane artykuły, a w przypadku nawiązania stałej współpracy – stałego wynagrodzenia na umowę o pracę. Ponadto codzienną styczność z najważniejszymi wydarzeniami związanymi z branżą druku 3D w Polsce i na świecie. Wkraczając do świata CD3D trafiacie od razu do samego epicentrum wydarzeń z rynku druku 3D…

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu mailowego na adres: [email protected]. To co potrzebujemy to podstawowych informacji na Wasz temat (CV byłoby przydatne, acz nie jest obowiązkowe), informacji na temat Waszych zainteresowań oraz dotychczasowe doświadczenie z zakresu druku 3D. Poprosimy również o jakąś próbkę swojej twórczości… Bez obaw – nie opublikujemy nic bez Waszej zgody 🙂

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na powyższy adres mailowy.

Acha, zgłoszenia przyjmujemy do czasu rozpoczęcia 3D Show w Warszawie, tj. do 15.10.2015 r.

CD3D
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News